گوشی های جدید نوکیا TA-1085 و TA-1096 گواهینامه FCC دریافت کردند!

nokia logo on phone

در هفته های اخیر ما شاهد صدور گواهینامه هایی برای گوشی های ناشناخته ای از نوکیا بوده ایم. حال به نظر می رسد این روند همچنان ادامه دارد، چرا که اکنون گوشی های جدید دیگری از این شرکت با شماره مدل های TA-1085 و TA-1096 موفق به دریافت گواهینامه FCC شده اند.

HMD خواستار یک دوره محرمانه کوتاه مدت ۱۸۰ روزه برای اطلاعات این گواهینامه بوده است، اما با این وجود در اسناد منتشر شده چیزهایی وجود دارد که می توانند جالب توجه باشند. به عنوان مثال، این دستگاه با سیستم عامل اندروید ۸٫۱٫۰ عرضه خواهد شد، از شارژر تا ۱۲ ولت پشتیبانی کرده و همچنین از NFC، بلوتوث، WLAN، LTE پشتیبانی می کند.

گوشی های جدید نوکیا TA-1085 و TA-1096 گواهینامه FCC دریافت کردند! 1

اسناد منتشر شده همچنین نشان می دهد که دستگاه ها در بخش درب های سیم کارت متفاوت هستند. TA-1085 یک نسخه دو سیم کارت از این گوشی ناشناخته است، در حالی که TA-1096 نسخه تک سیم کارت آن است.

گوشی های جدید نوکیا TA-1085 و TA-1096 گواهینامه FCC دریافت کردند! 2

با توجه به شماره مدل های قبلی، این دستگاه به سادگی می تواند نوکیا ۵٫۱ پلاس (TA-1105 در تایوان) باشد، اما همچنین این احتمال نیز وجود دارد که مربوط به همان نوکیا ۵٫۱ معمولی (TA-1075، TA-1061، TA-1088، TA-1081 ، و TA-1076)، اما برای بازارهای خاص باشد.

به هر حال، برچسب ها نشان می دهد که این مدل ها برای LATAM یا منطقه آمریکای لاتین طراحی شده اند، هر چند این می تواند تنها یکی از چندین برچسب باشد. با این حال اگر تمرکز اچ ام دی بر روی آمریکای لاتین می تواند بسیار خوب باشد، چرا که نوکیا در این منطقه هنوز یک نام تجاری معتبر است.

نکته جالب توجه این است که TA-1095 در ماه مِی در پایگاه اطلاعات آژانس تاییدیه اروپا ظاهر شده بود. به هر حال، واضح است که اچ ام دی در حال آماده شدن برای معرفی جهانی دستگاه های جدید نوکیا است. از آنجا که تنها چند روز تا نمایشگاه IFA 2018 زمان باقی مانده و تایید شده نوکیا موبایل در این رویداد حضور خواهد داشت، شاید بتوان گفت که این شرکت در حال آماده سازی این دستگاه ها برای معرفی در IFA امسال است.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *