در آستانه رویداد ۲۹ مِی، گوشی های نوکیا TA-1080 و TA-1095 در روسیه گواهی دریافت کردند

nokia logo on phone

ما پیش از این مطلع شده بودیم که اچ ام دی در حال آماده شدن برای برگزاری یک رویداد رونمایی جهانی در تاریخ ۲۹ مِی در روسیه است که قصد دارد گوشی های جدید نوکیا را در آنجا معرفی کند. در حال حاضر، گوشی های جدید معرفی نشده ای از نوکیا، یکی پس از دیگری در حال دریافت گواهینامه های مختلف هستند.

ساعاتی پیش دو گوشی جدید ناشناخته از نوکیا با شماره مدل های TA-1080 و TA-1095 در حین دریافت گواهینامه در روسیه مشاهده شده اند. ما اخیرا در مورد سه گوشی ناشناخته دیگر با شماره مدل های TA-1075، TA-1105 و TA-1116 که در گواهینامه روسیه رویت شده بودند نیز گزارشی منتشر کرده بودیم.

در آستانه رویداد 29 مِی، گوشی های نوکیا TA-1080 و TA-1095 در روسیه گواهی دریافت کردند 1

ما نمی توانیم با اطمینان بگوییم که این گواهینامه ها دقیقا به چه گوشی هایی اشاره دارند، اما قبلا از پکا رانتالا، مدیر ارشد بازاریابی اچ ام دی شنیده بودیم که جانشینان نوکیا ۲، ۳ و ۵ وجود خواهند داشت و از راه خواهند رسید. همچنین اخیرا ما برای اولین بار نشانه هایی از گوشی نوکیا ۳٫۱ یا نوکیا ۳ ۲۰۱۸ را مشاهده کرده ایم. به جز آن، به تازگی ما در FCC دستگاهی با شماره مدل های TA-1057، TA-1063، TA-1049، TA-1074 و TA-1057 را نیز دیده بودیم که گفته می شود به نوکیا ۵٫۱ تعلق دارند.

با توجه به این که قبلا شایعاتی در مورد احتمال رونمایی از نوکیا X5 و X7 نیز منتشر شده بود، اکنون نامزدهای زیادی از جمله نوکیا ۲٫۱، نوکیا ۳٫۱، نوکیا ۵٫۱، نوکیا X5 و نوکیا X7 را برای معرفی در این رویداد وجود دارد. حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم اچ ام دی دقیقا چه برنامه ای برای این رویداد دارد.

به نظر شما در رویداد مسکو چه گوشی های جدیدی معرفی خواهند شد؟

منبع :
NOKIAPOWERUSER

دیدگاه ها

  • محمدهادی ۰۵/۰۳/۱۳۹۷ :: ۰۰:۴۷

    کاش اینهمه تنوع محصولات جدید تو یه رویداد جهانی مهم رونمایی می‌شود تا پوشش خبری بزرگترین داشته باشه.ولی بهرحال جای شادمانیه که هرروز یه محصول جدید از برند محبوبمون ساخته میشه،این علامت مهمیه…قلب نوکیا داره سالم میتپه و زندست

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *