گوشی هوشمند جدید نوکیا TA-1136 تاییدیه بلوتوث را دریافت کرد

nokia-android-one-header-logo

در هفته های اخیر ما شاهد حضور دستگاه های معرفی نشده زیادی از نوکیا در مراجع صدور گواهینامه در مناطق مختلف جهان بوده ایم که نشان می دهند فنلاندی ها در تدارک معرفی چند محصول جدید در آینده ای نه چندان دور هستند. اکنون یک گوشی هوشمند جدید دیگر از نوکیا که دارای شماره مدل TA-1136 است، موفق شده گواهینامه بلوتوث SIG را دریافت کند.

گوشی هوشمند جدید نوکیا TA-1136 تاییدیه بلوتوث را دریافت کرد 1

ما در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد این گوشی جدید نداریم و نمی دانیم که قرار است با چه نامی معرفی شود، اما همانطور که در اطلاعات موجود در فهرست (تصویر بالا) مشاهده می شود، TA-1136 با بلوتوث ۵٫۰ همراه است که نشان می دهد این دستگاه احتمالا یک گوشی هوشمند رده بالا یا حداقل میان رده از نوکیا خواهد بود.

جالب است بدانید که نوکیا X7 که در ماه گذشته در چین معرفی شد، دارای شماره مدل TA-1131 است و به همین جهت شاید بتوان این طور فرض کرد که TA-1136 شاید قرار است نسخه جهانی نوکیا X7 باشد. همچنین گزارش های پیشین ادعا داشته اند که بر خلاف روند رایج نامگذاری HMD، نسخه جهانی نوکیا X7 احتمالا قرار است با نام نوکیا ۸٫۱ رونمایی شود.

حضور دستگاه های معرفی نشده متعدد در پایگاه های صدور تاییدیه، نشان می دهد ما باید منتظر معرفی گوشی های جدید نوکیا باشیم که احتمالا این اتفاق تا پیش از پایان سال ۲۰۱۸ رخ خواهد داد.

به نظر شما چه گوشی های جدیدی از نوکیا در راه هستند؟

منبع :
LOVENOKIA

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *