گوشی های TA-1043 و TA-1046 نوکیا پیش از معرفی در MWC حین اخذ گواهی مشاهده شدند

NOKIA

آخرین شایعات و گزارش ها نشان می دهند که اچ ام دی قصد دارد در جریان MWC 2018 از گوشی های متنوعی رونمایی کند. از جمله دستگاه هایی در روزهای اخیر گواهینامه های مختلفی را دریافت کرده اند می توان به نوکیا ۸ سیروکو، نوکیا ۶٫۱ یا همان نوکیا ۶ (۲۰۱۸)، نسخه ۴G نوکیا ۳۳۱۰ و یک گوشی نوکیا با صفحه کلید qwerty و شماره مدل TA-1047.

در کنار گوشی های نام برده شده، دستگاه های نوکیا ۱، نوکیا ۴ و نوکیا ۷ پلاس نیز پیش از این در برنامه دوربین نوکیا مشاهده شده اند، ولی هنوز خبری از دریافت گواهینامه توسط آنها وجود ندارد. اکنون به نظر می رسد یک یا دو مورد از این گوشی ها در جریان دریافت گواهینامه در روسیه مشاهده شده اند. اطلاعات اخیر نشان می دهند که نوکیا حداقل برای روسیه، گوشی های جدید زیادی را در راه دارد. همین دیروز بود که ما مطلع شدیم برای گواهینامه نوکیا ۸ سیروکو با شماره مدل TA-1005 نیز در این کشور اقدام شده است.

گوشی های TA-1043 و TA-1046 نوکیا پیش از معرفی در MWC حین اخذ گواهی مشاهده شدند 1

یکی دیگر از دستگاه هایی که امروز همراه دو دستگاه گفته شده مشاهده شده، TA-1047 است که پیش از این خبرهایی در مورد آن شنیده بودیم. هنوز مشخص نیست که شماره مدل های TA-1043 و TA-1046 به کدام یک از دستگاه های آینده نوکیا تعلق دارند، ولی می توان انتظار داشت به زودی مجموعه کاملی از گوشی های نوکیا توسط اچ ام دی در سطح جهان معرفی شوند.

حدود سه هفته تا برگزاری رویداد MWC 2018 باقی مانده و ما به شدت چشم انتظار آغاز این مراسم هستیم تا ببینیم نوکیا چه گوشی های جدیدی را برای ما آماده کرده است.

منبع :
NOKIAPOWERUSER

دیدگاه ها

  • amin hamidi ۲۱/۰۱/۱۳۹۷ :: ۱۳:۱۱

    امیدوارم نوکیا ۸ سیرکو و ۷ پلاس قبل ازاینکه قدیمی شوند وارد بازار بشوند .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *