به روز رسانی ماه فوریه با بهبودهای فراوان برای نوکیا ۷ از راه رسید

Nokia 7-Mynokia (6)

امروز اچ ام دی گلوبال به روز رسانی جدیدی برای گوشی نوکیا ۷ (TA-1041) منتشر کرده است. این به روز رسانی شامل وصله امنیتی ماه فوریه است و همچنین یک دسته از پیشرفت ها و پیام “سال نو مبارک” را برای کاربران این گوشی به ارمغان می آورد. البته ما در مورد سال نو چینی که در ۱۶ فوریه یا کمتر از ۴ روز دیگر شروع می شود صحبت می کنیم.

به روز رسانی جدید اچ ام دی برای گوشی نوکیا ۷ شامل بهبود در عملکرد ضبط صفحه نمایش، بهبود قابلیت لمسی دستگاه، بهبود وای فای، به روز رسانی برنامه های از پیش نصب شده، بهبود پایداری اندروید ۸٫۰ اوریو، مدیریت انرژی بهتر، رفع مشکلات دوربین و به روز رسانی امنیتی ماه فوریه است که این تغییرات مطمئنا برای دارندگان این گوشی بسیار با اهمیت هستند.

ما انتظار داریم که به زودی یک به روز رسانی مشابه نیز برای گوشی های نوکیا ۶ چینی با شماره مدل های TA-1000/1003 و نوکیا ۶ ۲۰۱۸ منتشر گردد. نوکیا ۷ در حال حاضر به طور انحصاری در چین عرضه شده و طبیعتا این ویژگی ها فعلا برای کاربران چینی در دسترس قرار دارد.

انتظار می رود نسخه جهانی نوکیا ۷ (که ممکن است نام نوکیا ۷ پلاس را یدک بکشد و حتی از لحاظ مشخصات یک دستگاه کاملا متفاوت باشد) و نوکیا ۶ ۲۰۱۸ در کمتر از ۲ هفته آینده در جریان MWC 2018 در بارسلونا رونمایی شوند.

اگر شما نیز از دارندگان نوکیا ۷ هستید و پس از دریافت این به روز رسانی با تغییراتی مواجه شده اید، آنها را با ما در میان بگذارید.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *