گوشی های جدید نوکیا ۳٫۱ و ۵٫۱ به لیست دستگاه های Android Enterprise Recommended پیوستند

nokia 3.1 – 5.1

شب گذشته اچ ام دی در روسیه از گوشی های جدید نوکیا ۲٫۱، ۳٫۱ و ۵٫۱ پرده برداشت. حالا این شرکت فنلاندی اعلام کرده است که گوشی های نوکیا ۳٫۱ و ۵٫۱ به مجموعه گوشی های دارای برچسب دستگاه های اندرویدی پیشنهاد شده برای سازمان ها یا Android Enterprise Recommended که پیش از این در آن نوکیا ۸، ۸ سیروکو، ۷ پلاس و ۶٫۱ حضور داشتند پیوسته است.

گوشی های جدید نوکیا 3.1 و 5.1 به لیست دستگاه های Android Enterprise Recommended پیوستند 1

از زمانی که اندروید پا به عرصه گذاشت، مفهوم گوشی های مخصوص کسب و کار به تدریج رو به نابودی رفت. در این زمان بیشتر اهالی کسب و کار و سازمان ها از گوشی های هوشمند بلک بری استفاده می کردند. اندروید آمد و کل معنا و مفهوم یک گوشی کسب و کار محور را به هم زد. اندروید به سادگی مجموعه بزرگی از ویژگی ها را ارائه داد که هر قشری را پوشش می داد.

در حال حاضر مفهوم یک گوشی مناسب برای کسب و کار نمرده، بلکه تکامل یافته است. اکنون معیارها با آنچه که ۱۰ سال پیش برای در نظر گرفته شدن یک گوشی در دسته بندی گوشی های کسب و کار محور وجود داشت، تفاوت پیدا کرده است.

با گوشی های هوشمند Android Enterprise Recommended نوکیا یک تجربه شسته و رفته و تمیز به همراه قابلیت اطمینان و امنیت بالا را ارائه می دهد. این دستگاه ها به سادگی انعطاف پذیری بیشتری را نسبت به دستگاه های اندرویدی رایج ارائه می دهند.

برای این که یک گوشی بتواند تاییدیه ورود به لیست Android Enterprise Recommended را دریافت کند، باید مجموعه ای از الزاماتی که توسط گوگل تعیین شده را پاس کند. از جمله این الزامات می توان به سه سال به روز رسانی امنیتی به همراه حداقل ۲ گیگابایت حافظه رم و ۳۲ گیگابایت حافظه ذخیره سازی و مهمتر از همه، یک اندروید تمیز با اپلیکیشن های سیستمی پیش فرض اشاره کرد. در این لینک می توانید درباره برنامه Android Enterprise Recommended شرکت گوگل و پیش نیازهای آن اطلاعات بیشتری کسب کنید.

علاوه بر ورود گوشی های جدید نوکیا به برنامه Android Enterprise Recommended، آنها همچنین دارای سخت افزاری مناسب هستند که می تواند برای هر کسی مناسب باشد.

منبع :
NOKIAPOWERUSER

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *