نوکیا ۲ در ماه ژوئن به اندروید اوریو به روز رسانی می شود

Nokia-2-Android-Oreo-681×353

اچ ام دی ساعاتی پیش میزبان یک رویداد اختصاصی در روسیه بود، جایی که این شرکت از سه گوشی میان رده و رده پایین جدید نوکیا رونمایی کرد. در این کنفرانس در کنار معرفی گوشی های اندرویدی نوکیا ۲٫۱، نوکیا ۳٫۱ و نوکیا ۵٫۱، مدیران این شرکت همچنین در مورد چیزهای دیگری نیز صحبت کردند. آنها عنوان کردند که در حال حاضر تمام گوشی های نوکیا، به جز نوکیا ۲ در حال اجرای اندروید اوریو هستند که این گوشی نیز به زودی به این جمع خواهد پیوست.

تمام گوشی های نوکیا ماه ها قبل به روز رسانی اندروید اوریو را دریافت کرده اند و تنها کاربران نوکیا ۲ هستند که در این مدت موفق به دریافت این نسخه از اندروید نشده بودند. اچ ام دی ماه ها پیش اعلام کرده بود که نوکیا ۲ با کمی تاخیر به اوریو به روز رسانی خواهد شد و این وعده را داده بود که این شرکت با گذر از اندروید ۸، اندروید ۸٫۱ را برای این گوشی عرضه خواهد کرد که روی سخت افزارهای رده پایین عملکرد بهتری دارد.

یوهو سارویکاس امشب روی صحنه رسما اعلام کرد که نوکیا ۲ در ماه ژوئن، یعنی چند روز دیگر، به روز رسانی اندروید اوریو را دریافت خواهد کرد و سرانجام دارندگان این گوشی نیز خواهند توانست طعم جدیدترین نسخه اندروید را روی گوشی خود بچشند. این خبر خوشحال کننده ای برای دارندگان نوکیا ۲ است.

آیا شما نیز منتظر اندروید اوریو برای نوکیا ۲ خود هستید؟

دیدگاه ها

  • علی ۱۰/۰۳/۱۳۹۷ :: ۰۱:۰۱
    0 0

    خدارو شکر چون تو سرم بود به اندروید ۵ دانگرید کنم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *