نوکیا ۳٫۱ یا ۳ (۲۰۱۸) برای اولین بار ظاهر شد!

۳۹۸۵۲۷۳_Nokia3-7

سال گذشته در جریان کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۷ اچ ام دی گلوبال از گوشی های نوکیا ۳، ۵ و ۶ به عنوان اولین گوشی های هوشمند اندروید نوکیا رونمایی کرد. در کنگره جهانی موبایل امسال برخی منتظر معرفی نسخه جدید و به روز شده‌ی این گوشی ها بودند، ولی از میان آنها، تنها نسخه جدید نوکیا ۶ با نام نوکیا ۶٫۱ یا نوکیا ۶ (۲۰۱۸) معرفی شد.

چند روز قبل در گزارشی مشاهده کردید که یوهو سارویکاس به نوعی وجود گوشی نوکیا ۵ (۲۰۱۸) را تایید کرده بود و حالا اطلاعاتی از برادر کوچک تر آن، یعنی نوکیا ۳ (۲۰۱۸) به گوش می رسد که این نوید را می دهد که این دو گوشی، احتمالا به زودی از راه خواهند رسید. مدتی قبل نیز ما شاهد حضور سه گوشی ناشناخته از نوکیا با شماره مدل های TA-1075، TA-1105 و TA-1116 در جریان دریافت گواهینامه در روسیه بودیم.

اکنون به نظر می رسد نوکیا ۳٫۱ برای اولین بار ظاهر شده و خودنمایی کرده است. البته هنوز اطلاعات زیادی در این باره وجود ندارد و تنها تصویری در دسترس است که نشان می دهد شاید چنین دستگاهی وجود داشته باشد.

نوکیا ۳٫۱ موسوم به نوکیا ۳ (۲۰۱۸).

نوکیا 3.1 یا 3 (2018) برای اولین بار ظاهر شد! 1

— Roland Quandt (@rquandt) May 14, 2018

اگر این اطلاعات صحت داشته باشد، ما در روزهای آینده شاهد جزئیات بیشتری در مورد نوکیا ۳٫۱ خواهیم بود. با این وجود، این احتمال وجود دارد که در نسخه جدید نوکیا ۳، اچ ام دی پردازنده مدیاتک را با اسنپ دراگون جایگزین کند.

به نظر شما آیا واقعا گوشی نوکیا ۳٫۱ معرفی خواهد شد؟

منبع :
NOKIAPOWERUSER

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *