نوکیا ۳٫۱ به زودی وارد بازار آمریکا می شود

Nokia-3.1-back-NOKIAMOB-1024×768

شرکت HMD Global در ورود به بازار ایالات متحده بسیار با احتیاط عمل می کند که دلیل آن می تواند همکاری گذشته نوکیا با اپراتورهای مخابراتی برای عرضه گوشی های لومیا و شکستی که فنلاندی ها در این راه متحمل شدند باشد. در سال گذشته، اچ ام دی تصمیم گرفت تنها دو دستگاه نوکیا ۶ و نوکیا ۲ را در دسترس مشتریان خود در ایالات متحده قرار دهد و در سال ۲۰۱۸، این شرکت گوشی نوکیا ۶٫۱ را نیز از طریق آمازون و دیگر خرده فروشان در این بازار عرضه کرد. حالا به نظر می رسد قرار است گوشی جدید نوکیا ۳٫۱ نیز به این مجموعه اضافه شود.

نوکیا 3.1 به زودی وارد بازار آمریکا می شود 1

به تازگی فروشگاه B&H که نوکیا ۶٫۱ را نیز در ایالات متحده ارائه می دهد، نوکیا ۳٫۱ را در وب سایت خود با برچسب “به زودی” اضافه کرده است. این خرده فروش تاریخ دقیقی از زمان در دسترس گرفتن این گوشی اعلام نکرده، اما برای آن برچسب قیمتی ۱۵۹ دلار (۱۳۴ یورو) بدون احتساب مالیات را تعیین کرده است، که به واسطه تفاوت مالیات در هر ایالت، قیمت نهایی در مناطق مختلف ایالات متحده متفاوت خواهد بود. این دستگاه آنلاک شبکه بوده و از شبکه های GSM مانند AT&T یا T-Mobile پشتیبانی می کند.

نوکیا ۳٫۱ همچنین در روسیه از طریق فروشگاه رسمی نوکیا با قیمت ۱۱۹۹۰ روبل (۱۶۵ یورو، با احتساب مالیات) برای پیش خرید در دسترس است. اچ ام دی زمان در دسترس قرار گرفتن نوکیا ۳٫۱ را این ماه اعلام کرده است، در حالی که انتظار می رود عرضه گوشی های نوکیا ۲٫۱ و ۵٫۱ از ماه آینده شروع شود.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *