نوکیا 3310 و دستگاه های بیشتری از نوکیا در ماه مِی وارد بازار هند می شوند!

Nokia-6-3310-1024×1024

شرکت فنلاندی HMD Global که وظیفه‌ی طراحی و تولید گوشی‌های جدید نوکیا برای احیای مجدد این برند را بر عهده دارد، به تازگی اعلام کرده است که آن‌ها درصدد احیا و معرفی مجدد یکی از مدل‌های کلاسیک نوکیا، یعنی نوکیا 3310 هستند. در ادامه همراه ما باشید.

اکنون بر اساس گزارش ایندین اکسپرس، شرکت نوکیا قصد دارد این دستگاه جدید و همچنین برخی دستگاه‌های دیگر خود را در ماه می‌در هند نیز عرضه کند. همچنین به غیر از 3310، HMD Global گوشی میان رده‌ی نوکیا 6 را نیز وارد بازار هند خواهد کرد. طبق اخبارها و گزارشات، نوکیا 6 که تا کنون تنها در چین در دسترس بوده است، در جریان کنگره‌ی جهانی موبایل 2017 در هفته‌ی آینده به‌صورت عمومی و جهانی رونمایی و عرضه خواهد شد و بر همین اساس، با زمان عرضه‌ی آن در هند نباید فاصله‌ی زیادی باقی مانده باشد. انتظار می‌رود که تا پایان سال، HMD Global در مجموع هفت مدل گوشی جدید را در بازار هند عرضه کند که برای طرفداران نوکیا بسیار خوشحال کننده خواهد بود.

بر اساس این گزارش، HMD Global در نظر دارد که دستگاه‌های جدید خود را از طریق یک استراتژی دو کاناله توزیع نماید، به این معنا که این شرکت گوشی‌های جدید نوکیا را طریق خرده فروشان آنلاین و آفلاین عرضه خواهد کرد. بسیاری از شرکت‌های در حال تلاش برای ورود به بازار هند تا کنون ترجیح داده‌اند که به طور انحصاری گوشی‌های خود را به صورت آنلاین به فروش برسانند، ولی به نظر می‌رسد HMD Global قصد دارد پای خود را فراتر بگذارد و دستگاه‌های جدید خود را از طریق کانال‌های خرده فروشی آفلاین نیز عرضه کند.

اما در مورد قیمت گذاری، انتظار می‌رود که نوکیا 3310 به عنوان یک گوشی رده پایین با قیمت 3500 روپیه (حدود 52 دلار) به فروش برسد، در حالی که انتظار می‌رود نوکیا 6 حدوداً 19000 روپیه (حدود 284 دلار) قیمت گذاری شود. برای به دست آوردن جزئیات بیش‌تر در مورد مدل‌های دیگر لازم است که تا زمان انتشار رسمی برنامه‌های  HMD Global صبر کنیم. ولی بر اساس شایعات و اخباری که تاکنون منتشر شده‌اند، این شرکت به‌زودی از دستگاه‌های نوکیا 3، نوکیا 5 و یک دستگاه دیگر با رویکرد ورود به بازار گوشی‌های رده بالا رونمایی خواهد کرد.

منبع :
GIZMOCHINA

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *