نوکیا ۳۳۱۰ ساخته شده از تیتانیوم و طلای ۲۴ عیار برای بزرگداشت ملاقات پوتین و ترامپ!

caviar_Leaders_Peacemakers__photo6

این روزها جهان منتظر یک رویداد بزرگ است. بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، دو تن از مهم ترین شخصیت های جهان یعنی رئیس جمهور روسیه و رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا قرار است با یکدیگر ملاقات داشته باشند و این اتفاق بزرگ می تواند حواشی خاصی را نیز به همراه داشته باشد. این رویداد، فردا در فنلاند برگزار می شود و به این مناسبت، شرکت روسی سازنده گوشی های موبایل، Caviar اقدام به معرفی یک نسخه اختصاصی از نوکیا ۳۳۱۰ کرده که با طلای ۲۴ عیار پوشیده شده و تصویر ترامپ و پوتین روی آن نقش بسته است.

نوکیا 3310 ساخته شده از تیتانیوم و طلای 24 عیار برای بزرگداشت ملاقات پوتین و ترامپ! 1

شرکت Caviar پیش از این نیز نسخه های لوکس متعددی از نوکیا ۳۳۱۰ جدید را با نام های “Supremo Putin”، “Titano” و “Putin-Trump Summit” و… معرفی کرده که گران ترین و لوکس ترین نسخه، “Leaders Ti Royal Diamond” نام دارد که به ملکه انگلستان، الیزابت دوم اختصاص یافته بود.

نوکیا 3310 ساخته شده از تیتانیوم و طلای 24 عیار برای بزرگداشت ملاقات پوتین و ترامپ! 2

برای نسخه اختصاصی پوتین-ترامپ نوکیا ۳۳۱۰ نام Peacemakers در نظر گرفته شده و بدنه آن از تیتانیوم ساخته شده است و با استفاده از تکنیک رسوب دهی فیزیکی بخار، پوشش طلا روی آن قرار گرفته تا آبکاری طلا با دوام تر شود. قیمت این گوشی حدود ۲۷۶۰ دلار خواهد بود و Caviar نگفته که چه تعداد از آن را خواهد ساخت، ولی عنوان کرده که دو دستگاه اول به پوتین و ترامپ اهدا خواهد شد. برای سایر مردم، این گوشی در تاریخ ۲۷ جولای در دسترس قرار خواهد گرفت که در دو نسخه با رنگ مشکی و از جنس تیتانیوم، و نسخه پوشیده از طلا عرضه خواهد شد.

نظر شما در مورد این گوشی چیست؟ آیا دوست دارید یک نمونه از آن را داشته باشید؟ 🙂

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

 • Doctor ۲۴/۰۴/۱۳۹۷ :: ۱۵:۵۵

  توافق کرده با اچ ام دی سر حق استفاده از نام نوکیا ؟ همین جوری نمیشه که

  • امیر زمانی ۲۴/۰۴/۱۳۹۷ :: ۱۷:۲۱

   حتما همینطوره چون قبلا هم چند تا گوشی بر پایه نوکیا ۳۳۱۰ ساخته.

 • احمد ۲۲/۰۱/۱۳۹۸ :: ۰۱:۴۴

  دوست که داریم ولی نمیشه داشته باشیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *