نام رمز گوشی های نوکیا ۵٫۱، ۳٫۱ و ۲٫۱ مشخص شد

Nokia-2-3-5

در حال که شب گذشته گوشی های جدید نوکیا ۵٫۱، ۳٫۱ و ۲٫۱ توسط اچ ام دی گلوبال در مسکو رونمایی شد، شاید برای شما جالب باشد که بدانید این گوشی ها دارای چه نام رمزی بوده اند، چرا که معمولا این نام ها با توجه به برخی ویژگی های کلیدی هر دستگاه انتخاب می شوند.

نوکیا ۵٫۱ به عنوان قوی ترین دستگاهی که دیشب در کنفرانس اچ ام دی رونمایی شد، دارای نام رمز Core2 است. این گوشی همه چیز را برای فردی که می خواهد یک گوشی زیبا، توانا و نسبتا قدرتمند داشته باشد، در خود دارد، بنابراین انتخاب Core برای آن منطقی به نظر می رسد.

نام رمز نسخه جدید نوکیا ۳ یا نوکیا ۳٫۱ نیز Essential2 بوده که کاملا با ویژگی های این دستگاه متناسب است، چرا که شامل تمام گزینه های ضروری و مورد نیاز برای کاربران متوسط و عادی گوشی های هوشمند است.

برای نوکیا ۲٫۱ نیز نام رمز Dynamo انتخاب شده که این نام احتمالا به خاطر باتری غول پیکر و امکان استفاده از این دستگاه برای دو روز با یک بار شارژ در نظر گرفته شده است.

نام رمز گوشی های نوکیا 5.1، 3.1 و 2.1 مشخص شد 1

این سه گوشی جدید نوکیا همگی دارای طراحی بسیار خوب و قیمت مناسبی هستند، هر چند باید منتظر بمانیم ببینیم عملکرد آنها در هنگام ورود به بازار چگونه خواهد بود.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

 • فرزاد ۰۹/۰۳/۱۳۹۷ :: ۰۹:۵۶

  با سلام
  من این مراسم رو دیشب از یوتیوب میدیم
  خیلی حال کردم
  عاشقتم نوکیا

 • محمد ۰۹/۰۳/۱۳۹۷ :: ۱۱:۲۱

  مزخرف بود پس نوکیا ایکس ۶ چی شد اینا که معلوم بود رونمایی میشن کلا این چند مدته زوم کرده رو پایین رده

 • محمدهادی ۰۹/۰۳/۱۳۹۷ :: ۱۳:۲۳

  برادر عزیز محمد چیزی که اهمیت و اولویت بالایی برای نوکیا داشت انتشار نسخه های بروز رسانی شده و ۲۰۱۸ از مدلهای اصلی شرکت سنی مدلهای نویا ۱ تا نوکیا ۸ بود که چون نسخه های ۸ و ۷ و ۶ چندماه پیش ۲۰۱۸ هاشون رونمایی شده بود مونده بود مدلهای متوسط و روبه پایین شرکت که اونم بلاخره انجام شد،اتفاقی که افتاده حالا تمام مدلهای اصلی نوکیا نسخه های ۲۰۱۸ شون آماده ی عرضه است.نوکیا ایکس ۶ یه محصول فرعی از محصولات اصلی نوکیا است که عرضه شد،پس خبر نسخه جهانیشم از اهمیت پایین‌تری نسبت به محصولات اصلی داره،اونم ایشالا تا ماه آینده خبرش میرسه.

 • حامدحقی ۰۹/۰۳/۱۳۹۷ :: ۱۵:۳۲

  زیاد آش دهن سوزی نبود
  نوکیا خیلی ضعیف کار مکنه
  نوکیا تا بیاد اینارو هم به بازار بده اون یکی شرکت ها دوباره نسخه ۲۰۱۹ گوشی هاشون رو خواهند زد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *