گوشی TA-1109 (نوکیا ۵٫۱ پلاس یا X5؟!) با پردازنده مدیاتک موفق به اخذ گواهینامه بلوتوث شد

Nokia-5.1-Plus-Photo-00

مدتی قبل یک گوشی ناشناخته از نوکیا با شماره مدل TA-1109 برای اولین بار به همراه نوکیا X6 (TA-1099) در حین دریافت گواهینامه CCC در چین مشاهده شد. اکنون، در حالی که نوکیا X6 به طور رسمی رونمایی شده، گوشی TA-1109 همچنان مرموز باقی مانده است؛ هر چند امروز اطلاعات جدیدی از آن فاش شده است.

به تازگی گوشی نوکیا TA-1109 در حین صدور گواهینامه بلوتوث مشاهده شده است که این گواهی تایید می کند این دستگاه از تراشه ساخت شرکت مدیاتک بهره خواهد بود. TA-1109 همچنین مجهز به بلوتوث ۴٫۲ است که به سادگی نشان می دهد این گوشی در جایگاهی پایین تر از نوکیا X6 و یا نوکیا ۶٫۱ که با بلوتوث ۵٫۰ همراه هستند، قرار می گیرد.

گوشی TA-1109 (نوکیا 5.1 پلاس یا X5؟!) با پردازنده مدیاتک موفق به اخذ گواهینامه بلوتوث شد 1

همچنین توجه داشته باشید که این دستگاه به همراه نسخه های مختلف نوکیا ۲٫۱، ۳٫۱ و ۵٫۱ در لیست گواهینامه بلوتوث قرار نگرفته است. این بدان معنا است که TA-1109 گوشی متفاوتی خواهد بود و می توان گفت که این شماره مدل شاید به نوکیا ۵٫۱ پلاس یا نوکیا X5 که پیش از این شایعاتی از آنها فاش شده بود متعلق است.

در حالی که این فهرست نشان نمی دهد که TA-1109 دقیقا چه دستگاهی است و با چه نامی معرفی خواهد شد، ولی مشخص است که ما با دستگاهی میان رده یا پایین رده مواجه هستیم که احتمالا در هفته ها و ماه های آتی اطلاعاتی بیشتری از آن مشخص خواهد شد.

به نظر شما TA-1109 با چه نامی به طور رسمی معرفی خواهد شد؟

منبع :
NOKIAPOWERUSER

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *