نوکیا ۵٫۱ با دریافت گواهینامه در کانادا یک قدم به قاره آمریکا نزدیک شد

nokia-5.1-lead

همین چند روز پیش بود که گوشی نوکیا ۵٫۱ با شماره مدل TA-1081 در کنار سایر نسخه های این گوشی (TA-1088، TA-1075 و TA-1061) موفق به اخذ گواهینامه FCC شد. این موضوع سبب شد طرفداران نوکیا در آمریکا به ورود نوکیا ۵٫۱ به بازار آمریکا امیدوارتر شوند، هر چند موارد زیادی نیز اتفاق افتاده که حتی پس از صدور گواهینامه FCC برای یک دستگاه، وارد بازار نشده است.

اکنون، نوکیا ۵٫۱ با شماره مدل TA-1081 در کانادا نیز مراحل دریافت گواهینامه را پشت سر گذاشته است که تایید می کند این مدل مختص بازار کانادا/آمریکا بوده و احتمالا به زودی وارد بازار این مناطق خواهد شد.

نوکیا 5.1 با دریافت گواهینامه در کانادا یک قدم به قاره آمریکا نزدیک شد 1

طبق اطلاعاتی که تاییدیه FCC قبلا نشان داده بود، TA-1081 یک نسخه تک سیم کارت از نوکیا ۵٫۱ است. نوکیا ۵٫۱ از یک صفحه نمایش با نسبت ۱۸:۹ بهره می برد که دارای حاشیه های بسیار کمتری نسبت به نوکیا ۵ اصلی است. این گوشی همچنین به یک پردازنده قدرتمندتر و دوربین هایی بهتر مجهز شده است که همه و همه موجب شده اند نوکیا ۵٫۱ جانشینی ایده آل برای نسل قبلی خود به شمار بیاید.

مدتی قبل مشخص شد نوکیا ۳٫۱ وارد بازار آمریکا خواهد شد و حالا با اضافه شدن نوکیا ۵٫۱ به این لیست، به نظر می رسد امسال نوکیا قصد دارد توجه بیشتری روی بازار آمریکا داشته باشد. حالا باید ببینیم این شرکت در آینده دستگاه های دیگر خود را نیز وارد این بازار خواهد کرد یا خیر.

منبع :
NOKIAPOWERUSER

دیدگاه ها

  • ali_ten ۲۸/۰۳/۱۳۹۷ :: ۲۱:۲۸

    نوکیا هم داره مثل سامسونگ میشه واسه هر منطقه یه گوشی میده با یه پردازنده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *