نوکیا ۶٫۱ با رم ۴ و حافظه ۶۴ گیگابایت راهی بازار آلمان شد

Nokia-6-2018-Blue-3

اگر اخبار را دنبال کرده باشید حتما می دانید که گوشی نوکیا ۶٫۱ یک نسخه قدرتمندتر نیز دارد که از حافظه رم ۴ گیگابایتی به همراه ۶۴ گیگابایت حافظه ذخیره سازی بهره می برد. تا کنون این نسخه تنها در کشور هند عرضه شده بود و حالا خبر خوب این است که این گوشی در کشور آلمان نیز در دسترس خریداران قرار گرفته است.

نسخه رایج گوشی نوکیا ۶٫۱ دارای ۳ گیگابایت حافظه رم و ۳۲ گیگابایت حافظه ذخیره سازی است و حالا آلمان دومین بازاری است که نسخه ۴+۶۴ گیگابایتی این گوشی وارد آن می شود. در حال حاضر برخی خرده فروشان آلمانی این گوشی را موجود کرده اند و وعده داده اند که این دستگاه پس از ۳-۴ روز تحویل خریداران داده خواهد شد.

یکی از این این خرده فروشان Comstern است که نوکیا ۶٫۱ با رم ۴ و حافظه ۶۴ گیگابایت را تنها در رنگ آبی طلایی و با قیمت ۳۰۲ یورو ارائه می دهد. این نسخه از نوکیا ۶٫۱ همچنین در فروشگاه آمازون آلمان نیز موجود است.

با توجه به ورود نسخه ۴+۶۴ گیگابایتی نوکیا ۶٫۱ به بازار آلمان، امیدواریم این روند ادامه داشته باشد و این نسخه از این گوشی وارد بازارهای بیشتری شود.

ما پیش از این در یک مطلب ویدیویی از جعبه گشایی و اولین تجربه کار با نوکیا ۶٫۱ آبی طلایی ۴+۶۴ گیگابایتی را منتشر کرده بودیم که شما می توانید از طریق این لینک آن را مشاهده کنید.

منبع :
NOKIAPOWERUSER

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *