حضور نوکیا ۶٫۱ پلاس در لیست ARCore گوگل؛ نسخه جهانی نوکیا X6 در راه است؟!

Nokia-X6-close-up-image-2

ساعاتی قبل یوهو سارویکاس، مدیر ارشد محصولات HMD Global در توییتر اعلام کرد که نوکیا ۶٫۱، نوکیا ۷ پلاس و نوکیا ۸ سیروکو اکنون رسما از گوگل ARCore پشتیبانی می کنند و همچنین قابلیت ARCore به زودی برای نوکیا ۸ نیز فعال خواهد شد.

لیست ARCore راز نوکیا ۶٫۱ پلاس را فاش می کند!

ما چند روز قبل مطلع شده بودیم که این دستگاه ها از ARCore پشتیبانی می کنند، ولی با مراجعه به لیست رسمی منتشر شده توسط گوگل، نامی از نوکیا ۷ پلاس را مشاهده نمی کردیم. پس از اعلام رسمی این موضوع توسط اچ ام دی، ما دوباره این لیست را چک کردیم که با مورد تعجب برانگیزی برخورد کردیم. اولین موضوع این که هنوز نامی از نوکیا ۷ پلاس در لیست دستگاه های پشتیبانی کننده گوگل ARCore مشاهده نمی شود، ولی از آن مهمتر این که اکنون دستگاهی با نام نوکیا ۶٫۱ پلاس در این صفحه لیست شده است!

حضور نوکیا 6.1 پلاس در لیست ARCore گوگل؛ نسخه جهانی نوکیا X6 در راه است؟! 1

ما پیش از این شایعاتی در مورد گوشی نوکیا ۵٫۱ پلاس شنیده بودیم که البته هنوز هیچ گونه اطلاعات موثقی از آن در دست نیست. با این حال، این اولین بار است که ما شاهد دستگاه نوکیا ۶٫۱ پلاس هستیم، چرا که قبلا هیچ شایعه یا گزارشی مربوط به چنین دستگاهی وجود نداشته است. هنوز هیچ اطلاعات دیگری در مورد این دستگاه موجود نیست، بنابراین حدس زدن درباره آن دشوار است.

نوکیا ۷ پلاس اولین گوشی نوکیا با نسبت صفحه نمایش ۱۸:۹ نسبت بود. حالا به نظر شما می توان گفت نوکیا ۶٫۱ پلاس نسخه دیگری از گوشی نوکیا ۶٫۱ با صفحه نمایش ۱۸:۹ است؟ همچنین شاید هم این گوشی نسخه جهانی نوکیا X6 باشد که پیش از این تنها در چین عرضه شده بود و حالا قرار است با نام جدید وارد بازارهای جهانی شود. شاید هم این موضوع تنها یک اشتباه تایپی از سوی گوگل بوده و به زودی اصلاح شود.

به نظر شما دستگاهی با نام نوکیا ۶٫۱ پلاس واقعا وجود خواهد داشت؟

منبع :
LOVENOKIA

دیدگاه ها

  • HakhamaneshS ۰۶/۰۴/۱۳۹۷ :: ۱۲:۲۸

    گوگل ARCore ینی چی؟؟

  • محمد ۰۶/۰۴/۱۳۹۷ :: ۱۷:۲۷

    اینا هم میخوان یه گوشی بدن شورشو در اوردن بابا همش تیتر اینکه اثری از ایکس۶ دیده شد شاید بیاد شاید نیاد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *