نوکیا ۶٫۱ پلاس یک قدم به هند نزدیک شد!

Nokia-6.1-plus-5

چند روز قبل پس از شایعات فراوان، سرانجام شرکت اچ ام دی گلوبال از نسخه جهانی گوشی نوکیا X6 با نام نوکیا ۶٫۱ پلاس در هنگ کنگ رونمایی کرد. با این حال در این مراسم اطلاعاتی در مورد عرضه نوکیا ۶٫۱ پلاس در سایر نقاط دنیا ارائه نشد، ولی اکنون به نظر می رسد قرار است این گوشی به بازارهای دیگری، از جمله بازار مهم هند نیز وارد شود. به تازگی صفحه راهنمای کاربر نوکیا ۶٫۱ پلاس در سایت رسمی نوکیا هند به همراه جزئیات مربوط به SAR این کشور مشاهده شده که گمانه زنی ها در مورد عرضه این گوشی در هند را شدت بخشیده است.

با این وجود ما می دانیم که حضور صفحه راهنمای کاربر برای یک گوشی نمی تواند دلیل قاطعی برای عرضه آن گوشی در منطقه ای خاص باشد، ولی می تواند نشانه ای برای این موضوع باشد. اگر شما راهنمای کاربر هنگ کنگ برای نوکیا ۶٫۱ پلاس را بررسی کنید (تنها بازاری که این گوشی در آن به طور رسمی موجود است) هیچ اطلاعاتی در مورد SAR کشور هند در آن مشاهده نمی کنید. بنابراین به نظر می رسد این صفحه راهنمای کاربر برای هند معتبر و دقیق باشد و می تواند تا حد زیادی عرضه این گوشی در این بازار را تایید کند.

نوکیا 6.1 پلاس یک قدم به هند نزدیک شد! 1

هنوز اچ ام دی هیچ اطلاعاتی در مورد عرضه نوکیا ۶٫۱ پلاس در کشورهای دیگر منتشر نکرده، بنابراین باید منتظر باشیم و ببینیم این شرکت چه برنامه هایی برای عرضه این گوشی در سایر بازارها دارد. با توجه به شایعاتی که وجود دارد، می توانیم انتظار داشته باشیم تایوان، روسیه و هند از نخستین کشورهایی باشند که نسخه جهانی نوکیا X6 در آنها عرضه خواهد شد. همچنین احتمال می رود این گوشی به مرور وارد مناطق بیشتری شود و ما نیز امیدواریم هر چه زودتر شاهد عرضه این گوشی در ایران باشیم.

منبع :
NOKIAPOWERUSER

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *