تماشا کنید: تست مقاومت نوکیا ۶٫۱ در برابر آب!

Nokia 6.1 2018 (2)-min

نوکیا ۶٫۱ یا همان نوکیا ۶ (۲۰۱۸) یکی از بهترین میان رده های شرکت نوکیا محسوب می شود که در کنگره جهانی موبایل امسال به عنوان جانشینی برای اولین گوشی اندرویدی این شرکت معرفی شد. نوکیا ۶٫۱ همانند نسل پیشین خود، از لحاظ استحکام و دوام عملکرد بی نظیری دارد و توانسته در آزمایشات مختلف پیروز شود. با این حال اکنون وقت آن است که ببینیم این گوشی در برابر آب چقدر مقاومت دارد.

تا به حال شرکت اچ ام دی گلوبال هیچ گونه ادعایی در مورد ضد آب بودن گوشی نوکیا ۶٫۱ نداشته و این گوشی هیچ گواهینامه ای برای این منظور ندارد. با این وجود، همیشه برخی افراد وجود دارند که اقدام به انجام برخی آزمایش های غیرمعمول روی گوشی های موبایل و می کنند و حالا قرعه به نام نوکیا ۶٫۱ افتاده است. به تازگی ویدیویی از تست مقاومت نوکیا ۶٫۱ در برابر آب منتشر شده که عملکرد این گوشی در برابر نفوذ آب را نشان می دهد.

نکته جالب در این ویدیو این است که هر چند نوکیا ۶٫۱ ضد آب نیست، ولی به خوبی از این آزمون جان سالم به در می برد و همچنان بدون هیچ مشکلی به کار خود ادامه می دهد، به طوری که حتی در انتهای تست، بلندگوی این گوشی نیز کاملا سالم است.

در ادامه شما را به تماشای این ویدیو دعوت می کنیم:

در انتها به شما توصیه می کنیم به هیچ وجه چنین آزمایش هایی را روی گوشی خود انجام ندهید زیرا اچ ام دی هیچ ادعایی در رابطه با ضد آب بودن آن نداشته و هر لحظه ممکن است خسارات جبران ناپذیری به دستگاه شما وارد شود.

نظر شما در مورد این ویدیو چیست؟

دیدگاه ها

  • پیمان ۳۱/۰۴/۱۳۹۷ :: ۲۱:۲۸

    حالا اگه اپل بود می سوخت با اینهمه هزینه ای که میکنی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *