نسخه جهانی نوکیا ۶ چه زمان و با چه قیمتی عرضه خواهد شد؟

nokia-6-mwc-4

همانطور که می دانید سرانجام امشب نوکیا به صورت رسمی به بازار گوشی های هوشمند بازگشت. در این مراسم نوکیا از محصولات و خدمات جدید خود رونمایی کرد. در کنار این رونمایی ها این شرکت از نسخه ی جهانی نوکیا ۶ رونمایی کرد و بسیاری از علاقه مندان خود را در سرتاسر جهان خوشحال کرد، زیرا به زودی شاهد این گوشی در بازار کشور خود خواهند بود.

بعد از این که این گوشی در ماه گذشته از سوی نوکیا معرفی شد به صورت انحصاری در بازار چین عرضه شد و این موضوع باعث ناراحتی علاقه مندان به این گوشی در سرتاسر دنیا شد، اما پس از استقبال بی نظیر از این گوشی در چین به نظر می رسد که مدیران نوکیا و HMD ترغیب شده اند تا این گوشی را به صورت جهانی عرضه کنند، در همین راستا همانطور که در جریان هستید در جریان مراسم نسخه جهانی این گوشی نیز معرفی شد. شما در این مطلب می توانید لیست کامل مشخصات این گوشی به همراه تصاویر آن را مشاهده کنید.

حال خبری که بسیاری از علاقه مندان به این گوشی در سرتاسر جهان منتظر شنیدن آن هستند، قیمت و تاریخ عرضه این گوشی است، در همین رساتا باید گفت که نوکیا ۶ در سه ماه دوم سال ۲۰۱۷ روانه بازار خواهد شد و نوکیا قیمتی معادل ۲۴۱ دلار برای آن در نظر گرفته است، البته این قیمت برای نسخه معمولی و پایه نوکیا ۶ است زیرا این گوشی دارای نسخه ی دیگری با نام آرته (Arte) است که قرار است در همین تاریخ با قیمت ۳۱۵ دلار عرضه شود.

نظر شما در رابطه با این قیمت چیست؟

منبع :
PHONEARENA

دیدگاه ها

  • JEFRiUM ۰۹/۱۲/۱۳۹۵ :: ۱۴:۴۵
    0 0

    قیمت و کیفیت عالیه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *