ثبت نام

نوکیا ۶ در وب سایت تایوانی نوکیا مشاهده شد!

nokia-6-6

چند روز قبل در خبری به اطلاع شما رساندیم که نسخه ای از گوشی نوکیا ۶ با شماره مدل TA-1003 در تایوان موفق به گذراندن آزمایش ها شده است و همچنین مدتی قبل اطلاعاتی نیز در رابطه با دریافت گواهی بلوتوث توسط همین نسخه از نوکیا ۶ منتشر شده بود. سپس بعد از مدتی، این مدل در بنچمارک GFXBench نیز مشاهده شد، به طوری که برخی منابع در گزارش‌ هایی خبر از عرضه‌ ی جهانی نوکیا ۶ در MWC 2017 دادند.

پس از انتشار این اخبار گوناگون در رابطه با عرضه ی نوکیا ۶ در خارج از چین، اکنون ما شاهد نخستین تایید رسمی در رابطه با عرضه ی نوکیا ۶ در هر نقطه ای خارج از چین هستیم. وب سایت تایوانی گوشی های نوکیا در حال حاضر برای اولین بار نوکیا ۶ را فهرست کرده است و همان طور که گفته شد، این نخستین نمایش نوکیا ۶ در خارج از چین بوده است. هر چند اگر شما بر روی لینک صفحه ی نوکیا ۶ کلیک کنید مشاهده می کنید که این صفحه هنوز در دسترس قرار ندارد.

لینک صفحه گوشی های نوکیا در سایت تایوانی این شرکت

با توجه به این که این اتفاق در نزدیکی زمان برگزاری مراسم نوکیا در رویداد MWC 2017 رخ داده است، می توان امیدوار بود که به زودی شاهد رونمایی از نسخه ی جهانی نوکیا ۶ و عرضه ی آن در سراسر جهان باشیم. MWC 2017 یک رویداد بزرگ برای نوکیا خواهد بود که این شرکت در آن به معرفی محصولات حوزه ی سلامت و گوشی های موبایل جدید خود خواهد پرداخت. اگر دوست دارید که با محصولات احتمالی نوکیا که قرار است در این رویداد رونمایی شوند آشنا شوید، به این مطلب مراجعه کنید. همچنین اگر شما هنوز با گوشی جدید نوکیا ۶ آشنایی کافی ندارید، پیشنهاد می‌ کنیم نگاهی به مطلب بررسی این دستگاه داشته باشید.

منبع :
NOKIAPOWERUSER

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نماد اعتماد الکترونیکی

خرید حضوری

ساماندهی

logo-samandehi