اشاره اپراتور Telenor به عرضه نوکیا ۷٫۱ پلاس بین ماه های اکتبر و نوامبر!

Nokia-X7-front-panel

در ماه های گذشته ما در مورد گوشی آینده فنلاندی ها که نوکیا ۷٫۱ پلاس (نوکیا X7 برای چین) نام خواهد داشت شایعات گوناگونی شنیده ایم. بر اساس برخی اطلاعات که پیش از این به دست آمده، ما در حال حاضر می دانیم که نام رمز این گوشی فونیکس بوده و اچ ام دی کار در حال کار روی آن است. اکنون اطلاعات منتشر شده از سوی یکی از نمایندگان اپراتور بزرگ Telenor بلغارستان نشان می دهد که نوکیا ۷٫۱ پلاس و نوکیا ۵٫۱ پلاس در اواخر ماه اکتبر یا اوایل ماه نوامبر در این کشور در دسترس خواهند بود. نکته جالب اینکه این اولین بار است که در مورد زمان عرضه نوکیا ۷٫۱ پلاس اطلاعاتی منتشر می شود.

همان طور که در تصویر زیر نیز مشاهده می کنید، این اپراتور در پاسخ به سوال یک کاربر در مورد زمان رونمایی از نوکیا ۶٫۱ پلاس در بلغارستان به وضوح به عرضه گوشی های نوکیا ۷٫۱ پلاس و نوکیا ۵٫۱ پلاس اشاره می کند. ترجمه پاسخ این اپراتور در ادامه آمده است.

سلام، ما هنوز اطلاعاتی در مورد این مدل نداریم، ولی انتظار داریم در اواخر ماه اکتبر یا اوایل ماه نوامبر فروش نوکیا ۵٫۱ پلاس و ۷٫۱ پلاس آغاز شود.

اشاره اپراتور Telenor به عرضه نوکیا 7.1 پلاس بین ماه های اکتبر و نوامبر! 1

ما مدتی قبل شاهد انتظار تصاویری از پنل صفحه نمایش یک گوشی ناشناخته از نوکیا بودیم که ادعا می شد به نوکیا X7 تعلق دارد. این شایعه همچنین به یکی از مواردی که اکنون در این خبر جدید مشاهده می کنیم نیز اشاره داشت؛ یعنی استفاده از نام نوکیا ۷٫۱ پلاس برای نسخه جهانی. همچنین گفته می شود این دستگاه از تراشه جدید اسنپ دراگون ۷۱۰ شرکت کوالکام بهره خواهد برد.

به نظر شما آیا واقعا ما به زودی باید منتظر معرفی گوشی نوکیا ۷٫۱ پلاس از سوی اچ ام دی باشیم؟

منبع :
NOKIAPOWERUSER

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *