نوکیا ۷٫۱ در حال اجرای اندروید پای در Geekbench مشاهده شد

nokia 7.1-front-back

بدون شک نوکیا یکی از بهترین و امیدوار کننده ترین شرکت ها در زمینه عرضه به روز رسانی های اندروید است. با این وجود این شرکت چند هفته پیش در جریان رونمایی از گوشی جدید نوکیا ۷٫۱ به طور عجیبی اعلام کرد این دستگاه در حال اجرای اندروید ۸٫۱ اوریو است که کمی تعجب برانگیز بود. با این وجود، خوشبختانه در این مراسم HMD Global تایید کرد که به روز رسانی اندروید ۹٫۰ پای تا انتهای ماه اکتبر برای این گوشی عرضه خواهد شد و حالا به نظر می رسد این شرکت به وعده هایش پایبند بوده است، چرا که این نسخه اکنون در حال آزمایش مشاهده شده است.

امروز در پایگاه داده بنچمارک Geekbench یک دستگاه نوکیا ۷٫۱ با سیستم عامل اندروید پای مشاهده شده که نشان می دهد فنلاندی ها آزمایش این به روز رسانی را آغاز کرده اند و دارندگان این گوشی به زودی قادر به دریافت آخرین نسخه اندروید روی گوشی های خود خواهند بود. گوگل در اندروید پای بهبودها و پیشرفت های زیادی را به ارمغان آورده و انتظار می رود عملکرد نوکیا ۷٫۱ نیز پس از دریافت این به روز رسانی بهبود پیدا کند. این نسخه همچنین ویژگی های جدیدی را نیز برای کاربران به ارمغان می آورد که تجربه کاربری با دستگاه را ارتقا می دهند.

نوکیا 7.1 در حال اجرای اندروید پای در Geekbench مشاهده شد 1

در کنار نوکیا ۷٫۱، اچ ام دی همچنین وعده داده که در این ماه گوشی های نوکیا ۶٫۱ پلاس و نوکیا ۶٫۱ نیز به روز رسانی اندروید ۹٫۰ پای را دریافت خواهند کرد که در حال حاضر نسخه بتا این به روز رسانی در دسترس کاربران نوکیا ۶٫۱ پلاس قرار گرفته است. برای ماه آینده نیز گوشی های نوکیا ۸ و ۸ سیروکو در صف دریافت اندروید پای قرار گرفته اند و این روند تا زمانی که تمام گوشی های نوکیا به اندروید پای به روز رسانی شوند ادامه خواهد داشت.

منبع :
PHONEARENA

دیدگاه ها

  • رضا ۲۷/۰۷/۱۳۹۷ :: ۰۰:۰۴

    اگه پشتیبانی همین جوری باشه عالیه
    فقط ای کاش رابط کاربری درست و حسابی داشت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *