"/> نوکیا 7.2 اولین دستگاهی که بعد از 14 شهریور به بازار عرضه می‌گردد | مای نوکیا

نوکیا ۷٫۲ اولین دستگاهی که بعد از ۱۴ شهریور به بازار عرضه می‌گردد

nokia_7_2_leak

اخیرا شایعات زیادی درباره عرضه گوشی‌های نوکیا ۵٫۲ و ۶٫۲ و ۷٫۲ به بازار بعد از تاریخ ۵ سپتامبر (۱۴ شهریور) شنیده می‌شود. با توجه به میزان شایعات حداقل می‌توانیم انتظار داشته باشیم HMD به زودی گوشی‌های نوکیا ۶٫۲ و ۷٫۲ را به بازار عرضه کند.

اما منابع خبری در بازار خرده فروشان می‌گویند تاکنون تنها اطلاعاتی درباره عرضه گوشی نوکیا ۷٫۲ دریافت کرده‌اند و انتظار می‌رود اولین گوشی باشد که بعد از اعلام ۵ سپتامبر به بازار عرضه می‌شود. نوکیا ۶٫۲ ممکن است کمی دیرتر ارائه گردد چرا که تاکنون HMD ارتباطی با بازار درباره ارائه این گوشی نگرفته است.

به بخش قیمت گوشی می‌رسیم، به ما گفته شده انتظار می‌رود قیمت نوکیا ۷٫۲ در حدود ۲۹۹ دلار باشد. اما قیمت این گوشی، همان طور که در مورد سایر تلفن‌های هوشمند نوکیا تاکنون دیده شده، بسته به محل ارائه آن متفاوت خواهد بود. ما اخیرا گزارش‌هایی نیز از انتشار اختصاصی آن در شیلی دریافت کرده‌ایم که در لیست‌های قیمت رقم حدود ۲۷۱ دلار نشان داده شده است.

نوکیا ۶٫۲ و ۷٫۲ با دوربین پشتی ۴۸ مگاپیکسل با زاویه دید ۱۲۰ درجه برای عکاسی و ماژول گرد دوربین درست مانند گوشی‌های لومیا به بازار ارائه خواهد شد.

شما می‌توانید مشخصات دقیق نوکیا ۶٫۲ و نوکیا ۷٫۲ و دیگر اطلاعات مربوطه به این گوشی‌ها را در لینک‌های مربوطه در همین خبر ببینید.

منبع :
NOKIAPOWERUSER

دیدگاه ها

  • amer 31/08/2019 :: 17:48

    ایول.برای رقابت در بازار باید هم عرضه محصول به هنگام و سریع باشه

  • علی 18/10/2019 :: 02:03

    من الان چند ماهه منتظرم بیاد بازار!!!!!!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *