نوکیا ۷ پلاس و نوکیا ۶٫۱ پلاس اکنون از Digital Wellbeing پشتیبانی می کنند

digital wellbeing nokia 7 plus

گوگل با معرفی اندروید پای، از یک سرویس جدید در زمینه سلامت دیجیتال به نام Digital Wellbeing نیز برای گوشی های اندرویدی رونمایی کرد که هدف آن، پیگیری و نظارت بر میزان استفاده‌ کاربران از گوشی های خود است. این اپلیکیشن با نظارت مستمر بر فعالیت های شما، به شما اطلاع خواهد داد که آیا به یک اپلیکشن خاص اعتیاد پیدا کرده‌ اید یا خیر. Digital Wellbeing قابلیت‌ های خوب زیادی دارد که انتظار می رود گوگل همچنان به مرور آنها را گسترش دهد. این برنامه در ابتدا به صورت آزمایشی تنها در دسترس دستگاه های گوگل پیکسل قرار داشت، ولی ساعاتی پیش یوهو سارویکاس، مدیر ارشد تولید HMD Global در توییتر خود اعلام کرد که اکنون نوکیا ۷ پلاس و نوکیا ۶٫۱ پلاس نیز می توانند Digital Wellbeing را دریافت کنند.

یوهو سارویکاس توضیح داده که کاربران گوشی های نوکیا ۷ پلاس و نوکیا ۶٫۱ پلاس در حال حاضر می توانید برنامه Digital Wellbeing گوگل را از فروشگاه گوگل پلی به عنوان بتا تستر دانلود کرده و آن را امتحان کنند.

Digital Wellbeing در حال حاضر به صورت پیش نمایش بتا برای دستگاه های اندروید وان در در اندروید ۹٫۰ در دسترس است! اکنون آن را در نوکیا ۷ پلاس یا نوکیا ۶٫۱ پلاس خود دریافت کرده و این آخر هفته کمی بیشتر استراحت کنید!

نوکیا 7 پلاس و نوکیا 6.1 پلاس اکنون از Digital Wellbeing پشتیبانی می کنند 1

ما به زودی 🍰 بیشتری سرو خواهیم کرد!

— Juho Sarvikas (@sarvikas) October 20, 2018

همان طور که مشاهده می کنید این توییت تنها به معرفی Digital Wellbeing ختم نمی شود، بلکه سارویکاس اشاره می کند به زودی چیزهای بیشتری در رابطه با اندروید پای در راه است.

در حال حاضر می توانید Digital Wellbeing را از طریق این لینک از گوگل پلی دریافت کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *