انتشار بیلد جدید اندروید پای بتا و به روز رسانی امنیتی سپتامبر برای نوکیا ۷ پلاس

nokia-7-plus-3-min

نوکیا ۷ پلاس تنها گوشی نوکیا و یکی از معدود دستگاه های موجود در بازار است که عضو برنامه پیش نمایش توسعه دهنده گوگل برای اندروید P است. پیش از این اچ ام دی گلوبال اعلام کرده که این گوشی در ماه جاری میلادی به نسخه رسمی اندروید پای به روز رسانی خواهد شد و حالا ما شاهد انتشار یک بیلد جدید از نسخه بتا اندروید پای برای این گوشی هستیم.

دقایقی پیش نوکیا ۷ پلاس یک بیلد جدید اندروید پای بتا با شناسه v3.190 را دریافت کرده و در کنار این بیلد، اچ ام دی به روز رسانی امنیتی ماه سپتامبر را نیز به ارمغان آورده است. این به روز رسانی در حقیقت تنها برای کسانی که در برنامه بتا اندروید پای ثبت نام کرده اند در دسترس قرار گرفته است.

انتشار بیلد جدید اندروید پای بتا و به روز رسانی امنیتی سپتامبر برای نوکیا ۷ پلاس 1

با توجه به نزدیک شدن به زمان انتشار نسخه رسمی اندروید ۹ پای برای نوکیا ۷ پلاس، شاید این بیلد جدید را بتوان همان نسخه نهایی این به روز رسانی به شمار آورد که انتظار می رود در روزهای آتی در دسترس تمام کاربران قرار بگیرد. این بیلد ویژگی جدیدی را برای کاربران به همراه ندارد و احتمالا نوکیا در آن تنها به رفع اشکالات جزئی موجود در بیلدهای قبلی پرداخته است. این به روز رسانی ۱۴۸۱ مگابایت حجم دارد.

آیا شما نیز این بیلد جدید را روی نوکیا ۷ پلاس خود دریافت کرده اید؟

منبع :
NOKIAPOWERUSER

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *