EISA جایزه بهترین گوشی هوشمند برای مصرف کنندگان را به نوکیا ۷ پلاس اعطا کرد

Nokia_7_Plus_web-1024×731

اگر شما مدت زمان زیادی را با ما یا انجمن نوکیا در رسانه های اجتماعی همراه بوده باشید، باید متوجه شده باشید که احتمالا محبوب ترین گوشی معرفی شده توسط HMD Global تا کنون، نوکیا ۷ پلاس بوده است. نوکیا ۷ پلاس مشخصات خوبی را در اختیار شما قرار می دهد و دارای یک طراحی بسیار خوب و قیمتی نسبتا مناسب است. این گوشی در سراسر جهان بازخوردهای مثبتی را از مشتریان دریافت کرده و طرفداران زیادی پیدا کرده است. اکنون موفقیت بزرگ دیگری برای این گوشی رقم خورده است.

اتحادیه کارشناسان صوت و تصویر یا به اختصار EISA اکنون جایزه “بهترین گوشی هوشمند برای مصرف کنندگان در سال ۲۰۱۸-۲۰۱۹ را به نوکیا ۷ پلاس اعطا کرده است. آخرین باری که یک گوشی هوشمند نوکیا موفق به دریافت یک جایزه از EISA شد، در سال ۲۰۱۲ بود که در آنجا، نوکیا ۸۰۸ PureView جایزه بهترین گوشی موبایل در زمینه دوربین را دریافت کرده بود.

EISA جایزه بهترین گوشی هوشمند برای مصرف کنندگان را به نوکیا 7 پلاس اعطا کرد 1

خوشبختانه به نظر می رسد نوکیا ۷ پلاس نه تنها توانسته نظر مشتریان عادی را به خود جلب کند، بلکه کارشناسان نیز این دستگاه را تایید می کنند. از آنجا که ۶ سال از آخرین جایزه EISA دریافت شده توسط گوشی های نوکیا می گذرد، حضور دوباره یکی از گوشی های جدید نوکیا در این لیست خبری کاملا خوشحال کننده و امیدوار کننده است لازم به توضیح است که EISA پیش از این به معنای “اتحادیه صوت و تصویر اروپا” بود، ولی اخیرا پس از گسترش آن به دسته بندی های بیشتر و کارشناسانی از سایر نقاط جهان، تغییر نام داده است.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • فرهاد ۲۵/۰۵/۱۳۹۷ :: ۱۲:۳۰

    جالب بود برام شاخص های رو هم میتوانید خوب بود ببینم بر چه اساسی انتخاب میکنن

  • محمدهادی ۲۶/۰۵/۱۳۹۷ :: ۱۶:۲۱

    چه جالب تو لیست برندگان تو سایر زمینه ها نام هیولای صدا JBL و pioneer هم به چشم میخوره.همنشینی بزرگان چقد زیباست…

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *