نوکیا ۷ پلاس (TA-1055) با صفحه نمایش بدون حاشیه وارد مرحله تولید شد!

Nokia-7

چند هفته قبل پس از بررسی کامل پکیج اپلیکیشن دوربین جدید نوکیا، برای اولین بار اطلاعاتی از گوشی ناشناخته ای از اچ ام دی به نام نوکیا ۷ پلاس فاش شد که عجیب به نظر می رسید. پس از مدتی سکوت، چند روز قبل دوباره چنین دستگاهی در پایگاه بنچمارک Geekbench مشاهده شد که در نتیجه مشخص شد چنین دستگاهی واقعا وجود دارد. اطلاعات بنچمارک نشان می داد که گوشی نوکیا ۷ پلاس به یک پردازنده قدرتمند اسنپ دراگون ۶۶۰ و ۴ گیگابایت حافظه رم مجهز خواهد بود.

اکنون یک منبع قابل اعتماد از چین، از جزئیات بیشتری در مورد نوکیا ۷ پلاس و اطلاعاتی در مورد برنامه های فاکسکان برای تولید این گوشی پرده برداشته است. احتمالا شما می دانید که فاکسکان عهده دار تولید گوشی های هوشمند نوکیا است. یکی از جزئیات جدیدی که در مورد نوکیا ۷ پلاس مشخص شده این است که یکی از شماره مدل های این گوشی TA-1055 خواهد بود، اما هنوز چنین دستگاهی در هیچ جا در حین اخذ گواهی مشاهده نشده است.

دومین موضوع جالبی که این منبع به آن اشاره داشته این است که نوکیا ۷ پلاس اولین گوشی هوشمند نوکیا خواهد بود که از یک صفحه نمایش واقعا بدون حاشیه بهره می برد. این مورد همچنین شاید به این معنی باشد که ما برای اولین شاهد استفاده از یک صفحه نمایش با نسبت ۱۸:۹ روی گوشی های هوشمند نوکیا باشیم. این موضوع می تواند برای طرفداران نوکیا که همیشه در مورد حاشیه های نمایشگر دستگاه های جدید این شرکت انتقاد داشتند بسیار قابل توجه و جذاب باشد.

این منبع همچنین ادعا می کند که نوکیا ۷ پلاس وارد مرحله تولید شده است و به نظر می رسد این دستگاه برای معرفی در MWC 2018 تایید شده باشد. اچ ام دی گلوبال رویداد مطبوعاتی خود را در روز یکشنبه، ۲۵ فوریه در ساعت ۴ بعد از ظهر به وقت اروپای مرکزی (ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت گرینویچ / ساعت ۱۰ صبح به وقت استاندارد شرقی) برگزار می کند. زمان برگزاری این رویداد به وقت ایران، در روز ۶ اسفند ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه خواهد بود.

 

منبع :
NOKIAPOWERUSER

دیدگاه ها

  • اسی ۱۱/۱۱/۱۳۹۶ :: ۱۹:۱۱
    0 0

    براوو  Hmdglobaloy nokia

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *