نوکیا ۷ پلاس به عنوان نخستین گوشی نوکیا در ماه سپتامبر اندروید پای را دریافت می کند

android-p-nokia-7-plus

در جریا رویداد نوکیا در هند که اکنون در حال برگزاری است، در کنار رونمایی از گوشی های جدید شرکت نوکیا، یعنی نوکیا ۵٫۱ پلاس و نوکیا ۶٫۱ پلاس، این شرکت اطلاعاتی نیز در مورد دستگاه های قبلی خود منتشر کرد.

نوکیا موبایل اعلام کرد که گوشی نوکیا ۷ پلاس که مدتی است اندروید پای بتا را دریافت کرده، در ماه آینده میلادی، به عنوان اولین دستگاه از شرکت نوکیا نسخه پایدار و رسمی به روز رسانی بزرگ اندروید پای را دریافت خواهد کرد و دارندگان این گوشی در ماه سپتامبر خواهند توانست طعم این نسخه از اندروید را بچشند.

این خبر برای دارندگان نوکیا ۷ پلاس بسیار خوشحال کننده خواهد بود، چرا که آنها قادر خواهند بود تقریبا از تمام افراد دیگر زودتر به آخرین نسخه اندروید دسترسی پیدا کنند. با این حال طبق گفته های قبلی اچ ام دی گلوبال، تمامی دستگاه های شرکت نوکیا به روز رسانی اندروید پای را دریافت خواهند کرد و پس از نوکیا ۷ پلاس احتمالا ما باید منتظر انتشار این به روز رسانی برای سایر مدل های ۲۰۱۸ نوکیا و سپس مدل های قدیمی تر باشیم. انتظار می رود تا پیش از پایان سال ۲۰۱۸، تمامی گوشی های اندروید وان نوکیا (یعنی به غیر از نوکیا ۱، ۲ و ۲٫۱) به اندروید پای به روز رسانی شده باشند.

دیدگاه ها

  • فرشاد سرلک ۳۰/۰۵/۱۳۹۷ :: ۱۳:۳۸

    نوکیا ۶ ۲۰۱۷ کی دریافت میکنه؟؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *