تماشا کنید: آزمون دوام نوکیا ۷ پلاس؛ وقتی این فبلت زیر شکنجه ها جان سالم به در می برد!

nokia-7-plus-zacksjerryrigs-durability-test

حتما شما هم با Zack یا همان JerryRigEverything آشنایی دارید؛ شخصی که به طور بی رحمانه اقدام به انجام تست هایی برای سنجش دوام گوشی های شرکت های مختلف می کند و سر آنها بلا می آورد! این شخص تا کنون بیشتر گوشی های نوکیا را آزمایش کرده و در تمام آنها از کیفیت ساخت بالای این گوشی ها ابراز تعجب کرده است. در اواخر سال گذشته او از گوشی های جدید نوکیا به عنوان دستگاه هایی بسیار مقاوم نام برد و اعلام کرد که نوکیا ۶ بادوام ترین دستگاه سال ۲۰۱۷ بوده است. حالا نوبت به نوکیا ۷ پلاس رسیده تا زیر دستان این شکنجه گر بی رحم قرار بگیرد.

نوکیا ۷ پلاس در حقیقت یک رقیب سرسخت برای پرچمداران محسوب می شود که برای ساخت آن از یک بلوک یکپارچه از جنس آلومینیوم سری ۶۰۰۰ استفاده شده است. بدنه این دستگاه همچنین دارای یک پوشش سرامیکی در پشت خود است که در حین نگه داشتن آن در دست، احساس خوبی را به همراه می آورد. از لحاظ جنس بدنه و طراحی، نوکیا ۷ پلاس به حدی باکیفیت است که به راحتی توان رقابت با هر پرچمداری را دارد.

اکنون JerryRigEverything آزمایش های اختصاصی خود را روی نوکیا ۷ پلاس اجرا کرده و ویدیویی از آن منتشر کرده است. همان طور که می دانید صفحه نمایش نوکیا ۷ پلاس توسط پوششی از گوریلا گلس ۳ محافظت می شود. حالا وقت آن است که ببینیم این دستگاه چگونه در برابر تست های شکنجه مانند خم کردن، سوزاندن، خراش و… مقاومت می کند.

شخص آزمایش کننده اذعان دارد که کیفیت ساخت نوکیا ۷ پلاس او را بسیار تحت تاثیر قرار داده و می گوید که همه گوشی های هوشمند نوکیا که تا کنون توسط اون آزمایش شده اند، در زمینه کیفیت ساخت یکی از بهترین ها بوده اند. اکنون شما را به تماشای ویدیوی شکنجه نوکیا ۷ پلاس دعوت می کنیم.

نظر شما در مورد عملکرد نوکیا ۷ پلاس تحت تست های خم کردن، سوزاندن، خراش و… چیست؟

منبع :
NOKIAPOWERUSER

دیدگاه ها

 • میثم ۱۵/۰۳/۱۳۹۷ :: ۱۳:۵۱

  قلبم درد گرفت :((

 • فرزاد ۱۵/۰۳/۱۳۹۷ :: ۱۶:۱۹

  این مردک دیوانست. با روشهای مسالمت امیزتر میشد تشخیص داد

 • سید سجاد ۱۹/۰۳/۱۳۹۷ :: ۱۳:۱۴

  بابا گوشی رو نمی خوای بدش به من دیگه تازه ثوابم می کنی بعدشم کجا سالم اومد بیرون پر خش شد

 • Soheil ۱۹/۰۳/۱۳۹۷ :: ۱۳:۴۶

  چه دلی داره حیف به اون گوشی نو که سرش بلا آورد ولی مقاومتش بی نظیر بود مخصوصاً قسمت خم کردنش

 • جلیل جعفری ۰۹/۰۴/۱۳۹۷ :: ۱۵:۴۷

  مردک روانی دیوانه!!!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *