به روز رسانی امنیتی ماه آوریل برای نوکیا ۷ منتشر شد

Nokia 7-Mynokia (7)

پس از انتشار وصله امنیتی ماه آوریل برای برخی گوشی های اندرویدی نوکیا، دقایقی پیش اچ ام دی این به روز رسانی های را برای گوشی اختصاصی خود در چین، یعنی نوکیا ۷ نیز منتشر کرد.

هر ماه گوگل یک به روز رسانی امنیتی جدید برای سیستم عامل خود ارائه می دهد که در آن به رفع باگ های امنیتی اندروید می پردازد. اچ ام دی نیز از همان زمان شروع به کار، سعی داشته همیشه این به روز رسانی ها را خیلی سریع برای دستگاه های خود منتشر کند و تا کنون در این راه موفق بوده است.

به روز رسانی امنیتی ماه آوریل برای نوکیا ۷، ۷۰ مگابایت حجم دارد و برای نصب آن روی گوشی خود نیاز به ۱۴۶ مگابایت فضای ذخیره سازی خالی خواهید داشت. لازم به توضیح است که نوکیا ۷ دستگاهی است که به طور رسمی تنها در چین فروخته شده، هر چند که تعدادی از آن در کشور ما نیز وجود دارد.

به روز رسانی امنیتی ماه آوریل برای نوکیا 7 منتشر شد 1

لیست تغییرات برای این به روز رسانی، تنها به پچ امنیتی ماه آوریل که به رفع تعدادی از آسیب پذیری های سیستم عامل اندروید می پردازد اشاره داشته است و احتمالا هیچ تغییر دیگری در این بسته‌ی به روز رسانی وجود ندارد.

تا کنون اچ ام دی در زمینه به روز رسانی گوشی های نوکیا عملکرد بسیار قابل توجهی داشته و نشان داده کاملا قابل اعتماد است. انتظار می رود در چند روز آینده سایر دستگاه های این شرکت نیز به روز رسانی امنیتی ماه آوریل را دریافت کنند.

با تشکر از علیرضا عزیز.

دیدگاه ها

  • علی ۲۷/۰۱/۱۳۹۷ :: ۲۱:۴۴
    0 0

    امیدوارم ۸٫۱ براش زوتر بیاد

  • amin hamidi ۲۸/۰۱/۱۳۹۷ :: ۱۱:۰۲
    0 0

    بروزرسانی اومد اما موجود نشد…

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *