به روز رسانی امنیتی ماه اکتبر برای نوکیا ۷ منتشر شد

Nokia 7-Mynokia (1)

پس از شروع انتشار به روز رسانی امنیتی ماه اکتبر ۲۰۱۸ برای برای برخی گوشی های اچ ام دی، از جمله نوکیا ۵، ۶ و ۸، امروز با خبر شدیم که دارندگان گوشی نوکیا ۷ نیز موفق شده اند این به روز رسانی امنیتی را دریافت کنند. به روز رسانی امنیتی ماه اکتبر هنوز برای تعدادی از گوشی های نوکیا در دسترس قرار نگرفته و انتظار می رود در روزهای آتی دستگاه های بیشتری آن را دریافت کنند.

هر ماه گوگل یک به روز رسانی امنیتی جدید برای سیستم عامل خود ارائه می دهد که در آن به رفع باگ های امنیتی اندروید می پردازد. اچ ام دی نیز از همان زمان شروع به کار، سعی داشته همیشه این به روز رسانی ها را خیلی سریع برای دستگاه های خود منتشر کند و تا کنون در این راه موفق بوده است.

به روز رسانی امنیتی ماه اکتبر برای نوکیا ۷، ۷۳ مگابایت حجم دارد و برای نصب آن روی گوشی خود نیاز به ۱۵۱ مگابایت فضای ذخیره سازی خالی خواهید داشت. لازم به توضیح است که نوکیا ۷ دستگاهی است که به طور رسمی تنها در چین فروخته شده، هر چند که تعدادی از آن در کشور ما نیز وجود دارد.

به روز رسانی امنیتی ماه اکتبر برای نوکیا ۷ منتشر شد 1

لیست تغییرات برای این به روز رسانی، تنها به پچ امنیتی ماه اکتبر که به رفع تعدادی از آسیب پذیری های سیستم عامل اندروید می پردازد اشاره داشته است و احتمالا هیچ تغییر دیگری در این بسته‌ی به روز رسانی وجود ندارد. انتظار می رود در چند روز آینده سایر دستگاه های این شرکت نیز به روز رسانی امنیتی ماه جاری را دریافت کنند.

منبع :
LOVENOKIA

دیدگاه ها

 • مهدی ۲۷/۰۷/۱۳۹۷ :: ۱۴:۲۳
  0 0

  من اپدیتش کردم یکم روون تر شده
  مخصوصا برنامه های اصلی گوشی

 • علیرضا ۲۷/۰۷/۱۳۹۷ :: ۱۸:۴۶
  0 0

  اندروید ۹ کی میاد براش؟؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *