به روز رسانی امنیتی ماه سپتامبر برای نوکیا ۸ در دسترس قرار گرفت

nokia_8_thumb800

پس از انتشار به روز رسانی امنیتی ماه سپتامبر ۲۰۱۸ برای گوشی های نوکیا ۵، ۶، ۷، ۷ پلاس و ۸ سیروکو در روزها و هفته های گذشته، اکنون اچ ام دی گلوبال این به روز رسانی را برای اولین پرچمدار خود، یعنی نوکیا ۸ نیز عرضه کرده است.

هر ماه گوگل یک به روز رسانی امنیتی جدید برای سیستم عامل خود ارائه می دهد که در آن به رفع باگ های امنیتی اندروید می پردازد. اچ ام دی نیز از همان زمان شروع به کار، سعی داشته همیشه این به روز رسانی ها را خیلی سریع برای دستگاه های خود منتشر کند و تا کنون در این راه موفق بوده است.

به روز رسانی امنیتی ماه سپتامبر برای نوکیا ۸ در دسترس قرار گرفت 1

به روز رسانی امنیتی ماه سپتامبر برای گوشی نوکیا ۸ حدودا ۸۰ مگابایت حجم دارد و با توجه به عرضه مرحله ای به روز رسانی ها، ممکن است هنوز تمام کاربران قادر به دریافت آن نباشند. این به روز رسانی هیچ ویژگی جدیدی را برای دستگاه شما به ارمغان نمی آورد و تنها شامل پچ امنیتی ماه سپتامبر است که به رفع تعدادی از آسیب پذیری های سیستم عامل اندروید می پردازد.

اگر شما نیز از دارندگان نوکیا ۸ هستید، به احتمال زیاد هم اکنون می توانید به روز رسانی امنیتی ماه سپتامبر را دریافت کنید.

دیدگاه ها

 • عباس ۲۹/۰۶/۱۳۹۷ :: ۱۳:۱۵

  دوستانی که ۷ پلاس دارند احتمالا بعد از بروزرسانی آخر با مشخصات ۰۰ww.2_22m مشکلات غیرمنتظره ای در گوشی بویژه دوربین خواهند داشت
  پیشنهاد میکنم این بروزرسانی را دریافت نکنند. پشیمون خواهید شد. صبر کنید تا نسخه اصلی اندروید ۹ منتشر بشه . همه بیلدها دارای نقایص فراوان هستند و متاسفانه نوکیا بدون هشدار قبلی و مشکلات احتمالی بعد از دریافت بیلدها آنرا در اختیار کاربران قرار میدهد.
  به مای نوکیا بعنوان مرجع تخصصی نوکیا هم انتقاد دارم چون پیشنهاد خاصی در این مقوله ندارند و قضاوت را بعهده مشتری میگذارند .
  بنابراین به همه کسانی که بیلدهای قبل از نسخه اصلی را دریافت میکنند با صراحت میگم انجامش ندید هیچکدامشان بدون نقص نبوده و حتی موجب دردسر برای کاربر خواهد شد.
  البته بروزرسانی های امنیتی به این مطلب ارتباطی ندارد و انجامش لازم است.

 • sahar ۲۹/۰۶/۱۳۹۷ :: ۱۸:۲۰

  بروز رسانی این ماه برای ۶٫۱ نیومده یا گوشی من نگرفته هنوز؟

 • شهاب ۳۰/۰۶/۱۳۹۷ :: ۱۸:۴۴

  سلام، این پچ امنیتی سپتامبر هنوز برای نوکیا ۷ پلاس عرضه نشده

  • امیر زمانی ۳۰/۰۶/۱۳۹۷ :: ۱۸:۵۱

   سلام
   برای دریافت کنندگان اندروید پای بتا منتشر شده چند روز پیش. ولی برای اوریو هنوز نیومده

   • شهاب ۳۰/۰۶/۱۳۹۷ :: ۲۲:۵۴

    ممنون

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *