نوکیا ۸ سیروکو (TA-1005) برای بار دوم برای دریافت گواهینامه در روسیه مشاهده شد!

nokia logo on phone

چند ماه قبل ما اطلاعاتی به دست آوردیم که نشان می داد گوشی های ناشناخته مختلفی از اچ ام دی، از جمله TA-1005 موفق به اخذ گواهینامه الزامی روسیه شده اند. اخبار روزهای اخیر نشان می دهند که اچ ام دی تصمیم گرفته دستگاه جدید TA-1005 یا نوکیا ۸ سیروکو را به زودی به صورت رسمی معرفی کند، گرچه پیش از این تصور می شد این دستگاه نوکیا ۹ باشد.

حالا اتفاق جالبی رخ داده است. تاییدیه قبلی دریافت شده در روسیه برای TA-1005 در تاریخ ۲۹ ژانویه توسط اچ ام دی لغو شده و این شرکت سری دیگری از اسناد متعلق به TA-1005 را برای دریافت مجدد گواهینامه ارسال کرده است.

سند قبلی:

نوکیا 8 سیروکو (TA-1005) برای بار دوم برای دریافت گواهینامه در روسیه مشاهده شد! 1

سند جدید:

نوکیا 8 سیروکو (TA-1005) برای بار دوم برای دریافت گواهینامه در روسیه مشاهده شد! 2

در چند روز گذشته شایعات زیادی در مورد گوشی نوکیا ۸ سیروکو منتشر شده و در همین راستا بسیاری از مشخصات آن فاش شده است. به تازگی دستگاهی با همین شماره مدل در تایلند نیز موفق به اخد گواهینامه شده بود.

هنوز هدف اچ ام دی از این کار نشخص نشده، ولی شاید بتوان گفت که شایعه مربوط به نوکیا ۸ سیروکو واقعا در حال شکل گرفتن است و این شرکت قصد دارد نام نوکیا ۹ را برای زمانی که پردازنده اسنپ دراگون ۸۴۵ در دسترس تولید کننده ها قرار گرفت نگه دارد و پرچمدار اصلی خود را با این پردازنده معرفی کند.

منبع :
NOKIAPOWERUSER

دیدگاه ها

  • محمدهادی ۱۸/۱۱/۱۳۹۶ :: ۱۵:۴۲

    خداکنه حداقل تو طراحی بدنه ظعفای قبلی
    نوکیا ۸ رو تاحدی برطرف کرده باشه و فقط
    به تغیرات سخت افزاری بسنده نکرده باشن

  • amin hamidi ۲۱/۰۱/۱۳۹۷ :: ۱۲:۴۶

    خیلی شیک و خاص … در بازگشت و بعد از معرفی گوشی های پرکاربرد و میان رده های پرطرفدار . انتظار معرفی گوشی ای اینچنین شیک مورد انتظار بود . .. امیدوارم هرچه زودتر موجود بشه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *