نوکیا ۸۱۱۰ ۴G موفق به دریافت گواهی بلوتوث شد

nokia-8110-4g-hands-on-2

اچ ام دی واقعا در جریان کنگره جهانی موبایل امسال از نسخه به روز شده و جدید گوشی نوکیا ۸۱۱۰ پرده برداری کرد و اعلام کرد که این دستگاه در ماه مِی وارد بازارهای جهانی خواهد شد. اکنون (Bluetooth SIG (Special Interest Group برای گوشی نوکیا ۸۱۱۰ ۴G تاییدیه صادر کرده است که می تواند نشان دهنده این باشد که به زودی این گوشی وارد بازار خواهد شد.

بر خلاف برگه اطلاعات رسمی منتشر شده برای نوکیا ۸۱۱۰ ۴G که ادعا می کرد این گوشی دارای بلوتوث ۴٫۱ است، گواهی بلوتوث SIG بلوتوث ۴٫۲ را ذکر می کند. البته با توجه به این که نوکیا ۸۱۱۰ ۴G تنها یک تلفن ساده است، نسخه بلوتوث اهمیت چندان زیادی ندارد، اما به هر حال، جدیدتر بودن نسخه‌ی آن، بهتر است. نسخه های گواهی شده‌ی گوشی نوکیا ۸۱۱۰ ۴G عبارتند از: TA-1059، TA-1067، TA-1048 و TA-1071.

نوکیا 8110 4G موفق به دریافت گواهی بلوتوث شد 1

هنوز عرضه نوکیا ۸۱۱۰ ۴G در هیچ کشوری از جهان آغاز نشده، ولی سایر گوشی های معرفی شده با این دستگاه، یعنی نوکیا ۱، نوکیا ۶ (۲۰۱۸)، نوکیا ۷ پلاس و نوکیا ۸ سیروکو اکنون در تعدادی از بازارها در دسترس قرار گرفته اند. با توجه به این که اکنون نوکیا ۸۱۱۰ ۴G گواهینامه های لازم را دریافت کرده، شاید شاهد عرضه قریب الوقوع و زودهنگام این گوشی در برخی بازارها مانند چین باشیم.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

 • هومن ۲۰/۰۱/۱۳۹۷ :: ۲۰:۴۹
  0 0

  كاش سري اي رو احيا ميكرد

  و در گوشي هاي ساده سري جالب تايپ اند تاچ

 • محمد ۲۰/۰۱/۱۳۹۷ :: ۲۲:۲۱
  0 0

  چرا اینقدر دیر عرضه میشن محصولات نوکیا؟؟
  سامسونگ اینطور نیست

 • محمد ۲۰/۰۱/۱۳۹۷ :: ۲۲:۵۹
  0 0

  در جواب هومن گل ، اره واقعا سری ای محشر بود ، من هنوزم یه ای ۵۲ نو دارم… خریدم ۳۰۰ تومن ، محشره

 • منصور ۲۰/۰۱/۱۳۹۷ :: ۲۳:۰۶
  0 0

  من فکر میکنم تو جشنواره گذشته نوکیا برنامش این نبود که سیروکو را پرچمدار معرفی کنه شاید میخواست نوکیا ۹ را معرفی کنه که با توجه به رونمایی شرکتهای دیگه و پیشرفتشون تو گوشیها ترجیح داد نوکیا ۹ را نگه داره و مشخصاتشو بروزتر کنه و بجاش سیروکو را معرفی کرد.شاید سیروکو هم قرار نبود تولید انبوه بشه و مجبوری ازش رونمایی کرد .البته این نظر منه شاید درست نباشه .برای همینم هست که نوکیا ۷ پلاس رو داره عرضه میکنه حد اقل برای چین .ولی هنوز سیروکو را به جایی عرضه نکرده .فکر کنم هنوز به تولید انبوه نرسیده. و اماده نیست.

 • amin hamidi ۲۱/۰۱/۱۳۹۷ :: ۱۳:۵۶
  0 0

  یادآور گوشی های خاطره انگیز… خیلی خوبه این نوع نگرش نوکیا .. فقط امیدوارم در وارد بازار کردن سریع گوشی ها برنامه ی فوقالعاده ای پیش بینی کرده باشه …

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *