اسنپ دراگون ۸۴۵ قلب تپنده نوکیا ۹ PureView خواهد بود

penta-lens-Nokia 9

نوکیا ۹ PureView یکی از دستگاه هایی است که بسیاری از طرفداران نوکیا در جهان مدت زیادیست چشم انتظار آن هستند. تا کنون برخی شایعات در مورد استفاده از پردازنده کوالکام اسنپ دراگون ۸۴۵ در این گوشی منتشر  شده، ولی هیچ اطلاعات رسمی در رابطه با این موضوع وجود نداشته است.

بهترین کمرافون جهان با اسنپ دراگون ۸۴۵ در راه است؟!

ما پیش از این بر اساس داده های موجود در سرور به روز رسانی OTA اچ ام دی در چین با خبر شده بودیم که نوکیا ۹ PureView دارای نام رمز “المپیک” بوده و سیستم عامل اندروید ۹ پای را اجرا می کند. حال امروز وب سایت LoveNokia از طریق سرور به روز رسانی OTA بین المللی این شرکت به اطلاعات بیشتری درباره این پرچمدار دست یافته است.

بر اساس داده های موجود در سرور به روز رسانی OTA برای Nokia 9 PureView، ما می توانیم تایید کنیم که تراشه اسنپ دراگون ۸۴۵ وظیفه پردازش در نوکیا ۹ PureView را بر عهده خواهد داشت.

اسنپ دراگون 845 قلب تپنده نوکیا 9 PureView

در این سند، بارها به sdm845 اشاره شده که می تواند مخفف همان Snapdragon 845 باشد. نوکیا ۹ PureView در حال حاضر وصله امنیتی ماه دسامبر را اجرا می کند و شماره بیلد ۰۰WW_4_110 دارد.

موضوع جالب توجه دیگر، وجود کلمه “کاربر” در بخش های post و pre builds است. این موضوع تا حد زیادی می تواند به این معنی باشد که نوکیا ۹ PureView تقریبا آماده شده و در راه بازار است.

امروز شرکت کوالکام همچنین از اسنپ دراگون ۸۵۵ به عنوان نسل جدید تراشه های این شرکت نیز پرده برداری کرد، ولی همانند همیشه نباید انتظار داشت تا چند ماه آینده دستگاهی با این پردازنده از راه برسد، چرا که پس از معرفی هر تراشه جدید، چندین ماه زمان نیز است تا شرکت ها آن را روی دستگاه های خود آزمایش کنند و نرم افزار خود را برای آن بهینه سازی کنند. بنابراین اگر قرار باشد نوکیا ۹ PureView امروز معرفی شود، استفاده از اسنپ دراگون ۸۴۵ به عنوان آخرین پردازنده در دسترس، منطقی است.

نوکیا موبایل امروز در دوبی میزبان رویدادی اختصاصی برای معرفی محصولات جدید خود است. بسیاری از شایعات معرفی نوکیا ۸٫۱ در این مراسم را تایید کرده اند، ولی حالا به نظر می رسد شاید ما باید منتظر رونمایی از یک پرچمدار تمام عیار از سوی این شرکت نیز باشیم. به هر حال امروز همه چیز روشن خواهد شد، پس ساعت ۱۸:۳۰ با مای نوکیا همراه باشید.

به نظر شما آیا نوکیا ۹ PureView با یک دوربین خارق العاده امروز از راه خواهد رسید؟

منبع :
LOVENOKIA

دیدگاه ها

  • امین ۱۴/۰۹/۱۳۹۷ :: ۱۵:۰۰

    ساید نزدیک یک و نیم سال باشه منتظرت هستم نوکیا ۹، امروز بدرخش.

  • عباس ۱۴/۰۹/۱۳۹۷ :: ۱۶:۵۳

    چه فایده با این بازار و قیمت ها در ایران فقط افسوس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *