قاب محافظ نوکیا ۹ PureView در لیست فروشگاه آمازون هند قرار گرفت!

Nokia 9 PureView case 1

هر چه به سال نوی میلادی نزدیک می شویم، حجم اخبار مرتبط با نوکیا ۹ PureView در حال شدت گرفتن است و ما روزی نیست که خبرهایی از پرچمدار جدید فنلاندی ها نشنویم. اکنون در فروشگاه آمازون هند لوازم جانبی نوکیا ۹ PureView برای فروش قرار گرفته است که شاید نشان دهنده آن باشد که قرار است به زودی این گوشی به طور رسمی رونمایی شود.

نوکیا ۹ PureView دستگاهی است که طرفداران نوکیا چندین ماه و حتی سال منتظر آن بوده اند و حجم بالای اخبار پیرامون این گوشی در روزهای اخیر حکایت از آن دارند که احتمالا به زودی انتظارها به پایان خواهد رسید. تا کنون بارها ادعا شده که قرار بوده نوکیا ۹ PureView در سال ۲۰۱۸ به طور رسمی معرفی شود، ولی به دلیل پیچیدگی های دوربین نوآورانه این گوشی و همچنین سخت گیری های زیاد HMD برای اطمینان از کیفیت نهایی محصول، رونمایی از آن با تاخیر مواجه شده است. با این حال، جدیدترین گزارش ها ادعا کرده اند که در اواخر ماه ژانویه ۲۰۱۹ سرانجام نوکیا ۹ PureView معرفی خواهد شد.

ساعاتی پیش Evleaks اولین رندر مطبوعاتی باکیفیت از پرچمدار پنج دوربینه نوکیا را منتشر کرد و حالا در فروشگاه آمازون هند صفحه ای برای فروش قاب محافظ نوکیا ۹ PureView ایجاد شده است. این قاب محافظ ۶۵۹ روپیه قیمت دارد و به طرز تعجب آوری پیش از معرفی رسمی این گوشی، برای خرید در دسترس قرار دارد! تصاویر موجود در این صفحه نیز مجددا تایید می کنند که نوکیا ۹ PureView فاقد بریدگی صفحه نمایش خواهد بود و از یک دوربین پنج گانه بهره می برد.

چند روز پیش نیز نوکیا ۹ PureView با شماره مدل های مختلف موفق به دریافت گواهینامه بلوتوث SIG شد که با در کنار یکدیگر قرار دادن این اخبار، می توان نتیجه گرفت ما باید خیلی زود شاهد رویداد رسمی Nokia Mobile و از راه رسیدن این پرچمدار دوربین محور متفاوت باشیم.

منبع :
NOKIAFANSS

دیدگاه ها

 • امین ۱۰/۱۰/۱۳۹۷ :: ۱۵:۰۹

  باید به نوکیا ۹ سلام کرد…
  لطفاً راه را برای نوکیا ۹ باز کنید.

 • پارسا ۱۰/۱۰/۱۳۹۷ :: ۱۵:۲۶

  خداییش تکه

 • محمدهادی ۱۰/۱۰/۱۳۹۷ :: ۱۸:۱۷

  سلطان یه بار دیگه در قدو قواره های یک پادشاه بلامنازع ظاهرشو…
  آرزوی استقبال و روی خوش از سوی مردم رو برات میکنم للطان دوربین

 • Milad ۱۰/۱۰/۱۳۹۷ :: ۱۹:۳۹

  کار خود نوکیاست برای جذب مشتری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *