نوکیا و چاینا موبایل یک قرارداد ۱ میلیارد یورویی امضا کردند

china_mobile-nokia

هفته گذشته، شرکت های نوکیا و چاینا موبایل اعلام کردند که برای تحقیق در مورد هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در شبکه های ۵G به منظور بهینه سازی تحویل محتوا، با همکاری یکدیگر یک آزمایشگاه ۵G را در چین راه اندازی خواهند کرد. اکنون این دو شرکت یک توافق نامه یک ساله به ارزش ۱ میلیارد یورو را برای کمک به انتقال چاینا موبایل به “زیرساخت های شبکه آینده نگرانه” جدید، امضا کرده اند.

این قرارداد در انجمن اقتصادی چین و آلمان توسط Li Huidi، نایب رئیس چاینا موبایل، Hans-Jürgen Bill، نایب رئیس اجرایی و مدیر ارشد منابع انسانی نوکیا و همچنین رئیس هیئت مدیره Nokia Networks GmbH & Co KG در آلمان امضا شده است. این انجمن با حضور آنجلا مرکل، صدراعظم آلمان و Li Keqiang، نخست وزیر چین برگزار شد.

مایک وانگ، رئیس Nokia Shanghai Bell، در مورد این معامله این طور اظهار داشته است:

این یک توافق بسیار مهم با شریک قدیمی ما است که جایگاه نوکیا را به عنوان یکی از پیشگامان فناوری ها و خدمات نسل بعدی در چین تثبیت می کند. ما متعهد به ارائه قابلیت های پیشرو در صنعت و end-to-end هستیم که اجازه می دهد کارایی اپراتورها به طور چشمگیری افزایش یابد که فرصت های جدیدی را برای شبکه های آینده معرفی می کند.

به عنوان بخشی از معامله برای ارتقای شبکه چاینا موبایل، نوکیا عناصر بیشتری از دسترسی رادیویی موبایل و نمونه کارهای اصلی، دسترسی ثابت، مسیریابی IP و حمل و نقل نوری، مدیریت تجربه مشتری و خدمات تخصصی خود را که کیفیت، سرعت و قابلیت اطمینان را برای شبکه به ارمغان می آورد، را فراهم خواهد کرد.

منبع :
NEOWIN

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *