ثبت نام

نوکیا و اینتل فناوری ۵G را به بازار می‌آورند

CCJZnR8UgAMy6CV

بر اساس آخرین اخبار به‌دست‌آمده کمپانی نوکیا و اینتل در یک رابطه استراتژیک بلندمدت درحال‌توسعه فناوری ۵G هستند و برای این کار دو آزمایشگاه برای آزمایش و سرعت بخشیدن به این فناوری برای حضور به بازار تأسیس کرده‌اند.

یکی از این آزمایشگاه‌ها در منطقه موری هیل نیوجرسی و دیگری در شهر اسپو فنلاند واقع‌شده‌اند که در یک همکاری مشترک قصد در بررسی همه جانبه در بخش‌های مختلف و نقاط قوت فناوری ۵G دارند تا این فناوری را برای عرضه به بازار آماده کنند. این دو آزمایشگاه ارتباط نزدیکی با ارائه‌دهندگان خدمات اینترنتی و دیگر شرکت‌های فعال در اکوسیستم ۵G خواهند داشت تا درنهایت به یک یکپارچگی در خدمات برسند. لازم به ذکر است که تمامی کارهای این آزمایشگاه‌ها با هماهنگی کامل با استانداردهای ۳GPP انجام خواهند شد.

فرانک ویریک، رئیس شبکه‌های تلفن همراه محصولات در نوکیا، در این رابطه گفت

نوکیا و اینتل سابقه‌ای طولانی در ایجاد محیط‌های توسعه ضروری برای فن‌آوری های جدید دارند، تکنولوژی ۵G نیز پتانسیل زیادی در تولید کسب‌وکارهای جدید برای فعالان قدیمی و ناشناخته این حوزه دارد و فعالیت‌های این دو آزمایشگاه منبعی ارزشمندی را برای توسعه و ایجاد فرصت‌های جدید برای این فعالان فراهم خواهد کرد.

ساندرا ریورا نیز از فعالان و مدیرکل بخش داده‌های اینترنتی کمپانی اینتل نیز دراین‌باره گفت

شبکه اینترنتی آینده باید قدرتمند، سریع و انعطاف‌پذیر باشد و بر اساس استانداردهای باز و فناوری زیرساخت‌های مجازی ساخته شود تا به ارائه خدمات هوشمند در عرصه فناوری ۵G بپردازد افتتاح این دو آزمایشگاه و گسترش همکاری ما با نوکیا و دیگر شرکای اکوسیستم به ما اجازه می‌دهد تا قدمی جدید برای سرعت بخشیدن به استقرار فناوری ۵G به‌صورت تجاری برداریم.

در ادامه می توانید ویدیو مربوط به این مطلب را تماشا کنید.

منبع :
NOKIA

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نماد اعتماد الکترونیکی

خرید حضوری

ساماندهی

logo-samandehi