ثبت نام

گوشی های نوکیا با یک برنامه ریزی مشخص به روز رسانی اندروید را دریافت خواهند کرد

nokia-6-specification

این روزها اخبار پیرامون گوشی های نوکیا در حال افزایش است و بسیاری از افراد هنوز هم با وجود غیبت چند ساله نوکیا بی صبرانه منتظر تجربه دوباره این برند در دستان خود هستند، در همین راستا دو روز گذشته خبری مبنی بر دریافت به روز رسانی برای گوشی های این شرکت به صورت مشخص و برنامه ریزی شده منتشر شد که در ادامه در مای نوکیا به آن می پردازیم.

البته این موضوع برای بسیاری افراد چندان اهمیت ندارد اما از آن جایی که برخی از کاربران اندرویدی نسبت به به روز رسانی اندروید برای دستگاهشان شکایت داشتند و شرکت ها برنامه مشخصی برای عرضه به روز رسانی محصولاتشان نداشتند، به صورت مستمر سوال می کنند که نوکیا چه برنامه ای برای عرضه به روزرسانی های اندروید برای دستگاه هایش دارد. در همین راستا طبق اعلام مسئولین مربوطه به نظر می رسد که گوشی های نوکیا طبق یک برنامه ریزی مشخص آخرین نسخه از اندروید را دریافت خواهند کرد اما این موضوع زمانی اهمیت پیدا می کند که ما می دانیم داشتن یک برنامه مشخص برای عرضه به روز رسانی های اندروید چندان خوب و منطقی نیست.

البته این موضوع هنوز برای ما سوال است که ایا گوشی های نوکیا از برنامه Android Beta پشتیبانی می کنند یا خیر، اما زمانی که این سوال از نماینده کمپانی نوکیا پرسیده شد در جواب گفته شد:

ما تلاش می کنیم که همیشه آخرین و امن ترین نسخه از اندروید را برای گوشی های خود عرضه کنیم که این موضوع شامل ارائه به روز رسانی به موقع نیز خواهد بود.

همچنین کمپانی اندروید اعلام کرده است که در نیمه اول سال ۲۰۱۷ اطلاعات بیشتری را در این باره اعلام خواهند کرد. همچنین در کنار گوشی نوکیا ۸، تلفن همراه دیگر این شرکت با نام Nokia P1 نیز در مراسم MWC معرفی خواهد شد.
نظر شما در رابطه با این خبر چیست؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نماد اعتماد الکترونیکی

خرید حضوری

ساماندهی

logo-samandehi