جشنواره پاییزی مای نوکیا: سه روز پایین ترین قیمت گوشی های نوکیا!

۱

مدت زیادی از جشنواره های فروش مای نوکیا گذشته است. البته تیم مای نوکیا تقصیری ندارد، از خرداد امسال مای نوکیا مدت زیادی امکان موجود کردن گوشی نداشت و اکنون مدت کوتاهی است که به صورت بسیار محدود موفق شده ایم گوشی های نوکیا را موجود کنیم.

ما در مای نوکیا سعی کرده ایم هر فصل سال یک جشنواره داشته باشیم. حال نوبت جشنواره پاییزی مای نوکیا فرا رسیده است. موضوع جشنواره قبلی ما اگر یادتان باشد برگرداندن پول خرید سه کاربر خوش شانس بود. ولی در این جشنواره تصمیم گرفتیم تمامی کاربران برنده باشند.

جشنواره پاییزی مای نوکیا از همین لحظه آغاز شده است و تا جمعه ۲۷ مهر ادامه دارد. تمامی گوشی های نوکیا بیشترین تخفیفی که امکان پذیر بود را دریافت کرده اند. تمامی محصولات با یک سال گارانتی و ۷ روز ضمانت تعویض بی قید و شرط عرضه خواهند شد.

طبق اطلاعیه قبلی امکان اینکه قیمت گوشی ها در آینده نزدیک به دلیل توقف واردات و انحصاری کردن آن بالا برود وجود دارد. این هفته قرار بود این قانون اجرا شود که خوشبختانه فعلا اجرایی نشده است. ولی طبق صحبت های مقامات از جمله آقای جهرمی به زودی این اتفاق رخ می دهد.

نکات مهم:

۱) این تخفیفات مختص خرید نقدی است و برای خرید اقساطی همان قیمت اصلی گوشی لحاظ خواهد شد.

۲) تعداد گوشی ها محدود است. ممکن است برخی گوشی ها زودتر از پایان جشنواره ناموجود شوند.

۳) پایان جشنواره راس ساعت ۲۳:۵۹ روز جمعه ۲۷ مهر پایان می یابد و قیمت ها به قیمت قبل برگردانده می شوند.

۴) طبیعتا اگر دلار در مدت زمان جشنواره نوسان زیادی داشته باشد قیمت های تخفیف نیز با توجه به نوسان دلار تغییر خواهند کرد. اما سعی ما بر ثابت نگه داشتن آن است.

 

خرید نوکیا از فروشگاه مای نوکیا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *