نوکیا شرکت آمریکایی SpaceTime Insight را تصاحب کرد

nokia-SpaceTime Insight

نوکیا امروز صبح اعلام کرد که آنها شرکت SpaceTime Insight را خریداری کرده اند. SpaceTime Insight یک شرکت نرم افزاری است که تجزیه و تحلیل مبتنی بر یادگیری ماشین و برنامه های اینترنت اشیا برای شرکت های بزرگ حمل و نقل، انرژی و صنایع همگانی از جمله Entergy، FedEx، NextEra Energy، Singapore Power یا Union Pacific Railroad را ارائه می دهد.

این خرید، کسب و کار نرم افزاری نوکیا را با ارائه راه حل های بیشتر برای بازارهای انرژی، حمل و نقل و همگانی، بیش از پیش تقویت خواهد کرد. مبلغی که برای تصاحب این شرکت توسط نوکیا پرداخت شده، هنوز منتشر نشده است. بخشی از اطلاعیه مطبوعاتی رسمی منتشر شده در وب سایت نوکیا به شرح زیر است:

نوکیا شرکت SpaceTime Insight را برای گسترش نمونه کارهای اینترنت اشیا (IoT) و قابلیت های تحلیلی اینترنت اشیا و سرعت بخشیدن به توسعه برنامه های IoT جدید برای بازارهای کلیدی خریداری کرده است.

SpaceTime Insight، شرکتی واقع در سن ماتئو کالیفرنیا با دفاتری در ایالات متحده، کانادا، انگلستان، هند و ژاپن است که تجزیه و تحلیل مبتنی بر یادگیری ماشین و برنامه های اینترنت اشیا برای بزرگ ترین شرکت های حمل و نقل، انرژی و صنایع همگانی از جمله Entergy، FedEx، NextEra Energy، Singapore Power یا Union Pacific Railroad را ارائه می دهد. مدل های یادگیری ماشین و سایر تحلیل های پیشرفته که به طور خاص برای صنایع دارایی محور طراحی شده اند، سلامت دارایی را با درجه بالایی از دقت پیش بینی می کنند و عملیات های مرتبط را بهینه سازی می کنند. به عنوان یک نتیجه، برنامه های کاربردی SpaceTime Insight به مشتریان کمک می کند هزینه و ریسک را کاهش دهند، بهره وری عملیاتی را افزایش دهند، قطعی خدمات را کاهش دهند و غیره.

این معامله استراتژی نرم افزاری نوکیا را با به دست آوردن تجربه فروش SpaceTime Insight و پیشینه اثبات شده این شرکت در توسعه اپلیکیشن های اینترنت اشیا، یادگیری ماشین و علم داده به واحد محصول Nokia Software IoT پشتیبانی خواهد کرد. این امر نمونه کارهای نرم افزاری IoT و قابلیت های تحلیلی IoT نوکیا را تقویت خواهد کرد و به ارائه پیشنهادات IoT نوکیا برای ارائه برنامه های کاربردی و خدمات IoT با ارزش به مشتریان جدید و موجود سرعت خواهد بخشید.

علاوه بر این SpaceTime Insight همچنین توانایی شرکت برای ارائه برنامه های جدید و پیشرفته برای بازارهای کلیدی، از جمله انرژی، لجستیک، حمل و نقل و صنایع همگانی، را توسعه می دهد.

 

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

 • nooshzad ۱۷/۰۲/۱۳۹۷ :: ۲۰:۳۲
  0 0

  چیکار میکنه
  میخره میفروشه
  میگیره ول میکنه
  احتمالا از بخش سلامت بیاد بیرون و فقط مخابراتی و گوشی رو ادامه بده

 • محمدهادی ۱۸/۰۲/۱۳۹۷ :: ۰۰:۲۶
  0 0

  با دیدن این خبر یاد اون پست توییتر چهار سال پیشش افتادم،۶ماه بعد از انحلال و تصاحبش توسط مایکروسافت تو حساب توییتریش پیام داد؛«داریم یه کارایی میکنیم»
  الآنم با این خرید و فروشاش حتما داره در جواب ما میگه داریم یه کارایی میکنیم…هه هه هه
  نوکیا منکه هنوزم عاشقتم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *