تصاویر جدید از نوکیا موبایل چین: دو روز دیگر به معرفی گوشی جدید نوکیا باقی مانده است!

Container-for-Nokia-X-launch

ساعاتی پیش در گزارشی مشاهده کردید که نوکیا موبایل چین یک تیزر جدید در صفحه اختصاصی خود در شبکه Weibo منتشر کرده که عدد “۳” را نشان می دهد. اکنون آنها تصاویر بیشتری منتشر کرده اند که جالب توجه هستند.

در یکی از پست ها، نوکیا موبایل به معرفی خانواده دستگاه های نوکیا X در سال ۲۰۱۴ اشاره کرده و ادعا می کند که نوکیا X در تاریخ ۱۶ ماه جاری از راه خواهد رسید. پست های دیگر شامل عکس هایی از نوکیا X است که یکی از آنها به روز مادر اشاره دارد و در آن، این گوشی در کنار نوکیا ۱۱۰۰ افسانه ای قرار گرفته است.

نوکیا موبایل چین همچنین به روزشمار خود ادامه داده و دقایقی پیش تیزر دیگری منتشر کرده که روی آن عدد “۲” نقش بسته است. همانند تیزر قبلی، در این تیزر نیز عدد از مجموعه ای واژه تشکیل شده که البته واژه ها با تیزر قبلی متفاوت هستند.

تصاویر جدید از نوکیا موبایل چین: دو روز دیگر به معرفی گوشی جدید نوکیا باقی مانده است! 4

نکته جالبی که در تصویر روز قبل وجود داشت، وجود عبارت زایس بود که موجب شد گمانه زنی هایی در مورد استفاده از لنز زایس در این دستگاه صورت بگیرد. نوکیا موبایل ادعا می کند رویداد معرفی این گوشی در تاریخ ۱۶ مِی، ساعت ۳:۳۰ بعد از ظهر به وقت محلی یا ۹:۳۰ به وقت اروپای مرکزی برگزار خواهد شد.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *