تماشا کنید: نمایش تکنولوژی های صوتی جدید OZO Focus و OZO Zoom توسط نوکیا

OZO-Focus-test

نوکیا تکنولوژی های فراوانی را توسعه داده که حق استفاده از آنها را به شرکت های مختلف می فروشد و از این راه برای درآمد زایی استفاده می کند. شرکت نوکیا همچنین از HMD استفاده کرد تا برخی از تکنولوژی های جدید خود را به بازار معرفی کند، که تکنولوژی صوتی OZO Audio یکی از اولین هایی بود که مورد آزمایش قرار گرفت. این آزمایش نتیجه بی نظیر و چشمیگری را به همراه داشت، که نوکیا را تشویق کرد تا مجوز استفاده از فناوری OZO Audio خود را به دیگر سازندگان گوشی های هوشمند نیز ارائه دهد. این پایان راه نبوده و نوکیا همچنان در حال توسعه این تکنولوژی است، به طوری که ویدیوهای جدید منتشر شده توسط این شرکت در یوتیوب نشان می دهد اجزای جدید برای تکنولوژی صدای OZO Audio در اه است.

اولین ویدیوی منتشر شده توسط فنلاندی ها OZO Focus را نشان می دهد، که به گوشی شما اجازه می دهد تا خود را روی منبع صوتی فعال متمرکز نگه دارد. به نظر می رسد OZO Focus یک پیشرفت بسیار خوب در زمینه قابلیت های ضبط صدا باشد که در آینده به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گیرد.

دومین ویدیو در مورد OZO Audio، به معرفی OZO Zoom تعلق دارد. این تکنولوژی خاص به شما اجازه می دهد تا در حین زوم کردن تصویر با دوربین خود روی هر سوژه، روی منبع صدا نیز زوم کنید. در ویدیوی زیر عملکرد این ویژگی منحصر به فرد را مشاهده می کنید.

نظر شما در مورد این ویژگی ها چیست؟ آیا OZO Focus و OZO Zoom برای شما جالب بودند؟

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • Reza ۱۲/۰۸/۱۳۹۷ :: ۲۱:۱۴

    نوآوری به این میگن، یه تکنولوژی کاربردی

  • هادی ۱۳/۰۸/۱۳۹۷ :: ۱۴:۵۷

    خیلبی عالیه. زنده باد نوکیا

  • hossein ۱۴/۰۸/۱۳۹۷ :: ۰۲:۱۹

    سال ۲۰۱۴ گوشی lg g2 داشتم ، فناوریه نو اورانه نوکیا در سال ۲۰۱۸ رو داشت و احتمالا نوکیا قبل اکتشاف به ال جی فروخته بودش ، چون موقع زوم روی سوژه ، صدا هم روی سوژه فوکوس میکرد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *