شارژرهای وایرلس جدید نوکیا DT-10W و DT-500 موفق به اخذ تاییدیه شدند

Nokia-DT-500-Wireless-charger-WP-consortium-cert

با رونمایی از گوشی نوکیا ۸ سیروکو در MWC 2018 در سال جاری، HMD به طور رسمی اولین عضو خانواده گوشی های اندرویدی نوکیا با پشتیبانی از شارژ بی سیم را به ارمغان آورد. شارژ بی سیم یکی از قابلیت های اساسی گوشی های ویندوز فونی لومیا در سال های دور بود، زمانی که کمتر دستگاهی از این تکنولوژی بهره می بُرد. در آن زمان نوکیا همچنین شارژرهای وایرلس متنوعی را معرفی کرده بود که همخوانی بسیار خوبی با زبان طراحی لومیا داشتند.

اچ ام دی در مدت زمانی که شروع به فعالیت کرده، سعی داشته در کنار گوشی های جدید، لوازم جانبی متنوعی نیز ارائه کند. با این حال ما هنوز شاهد عرضه شارژر بی سیم از سوی این شرکت نبوده ایم. اکنون WPC، سازمانی که استاندارد تکنولوژی شارژ بی سیم “Qi” را ارائه می کند، دو شارژر بی سیم جدید نوکیا که هنوز معرفی نشده اند را تایید کرده است.

یکی از دستگاه های تایید شده، یک شارژر بی سیم قابل حمل به نام نوکیا DT-500 (تصویر بالا) است. اگر به یاد داشته باشید، نوکیا در گذشته نیز نیز یک شارژر بی سیم قابل حمل به نام DC-50 را عرضه کرده بود. شارژر بی سیم DT-500 اچ ام دی در تصویر منتشر شده توسط WPC واقعا خوب به نظر می رسد و نکته جالب این که این محصول همین دیروز، یعنی ۲۳ اکتبر تاییدیه خود را دریافت کرده است.

شارژرهای وایرلس جدید نوکیا DT-10W و DT-500 موفق به اخذ تاییدیه شدند 1

شارژر بی سیم دیگر نوکیا، DT-10W است، که تا حدودی مشابه DT-601 که در زمان گوشی های لومیا عرضه شده بود به نظر می رسد. این محصول یک شارژر وایرلس سیمی با بدنه ای دایره ای بوده که در تاریخ ۱۷ اکتبر تایید شده است.

حال باید منتظر معرفی این شارژرهای وایرلس از سوی اچ ام دی باشیم. شاید بهترین حدس این باشد که نوکیا در حال آماده شدن برای معرفی پرچمدار جدید خود است و قصد دارد این لوازم جانبی را به همراه این دستگاه رونمایی کند.

نظر شما در مورد این دو شارژر بی سیم جدید نوکیا چیست؟

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • محمدهادی ۰۵/۰۸/۱۳۹۷ :: ۰۹:۰۱

    بی صبرانه منتظرم ببینم پرچمدار واقعی چه قیافه ای داره

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *