"/> نوکیا فلیپ کاور Entertainment Flip Cover را برای نوکیا 7.1 و 3.1 پلاس رونمایی کرد | مای نوکیا

نوکیا فلیپ کاور Entertainment Flip Cover را برای نوکیا ۷٫۱ و ۳٫۱ پلاس رونمایی کرد

nokia_7_1-entertainment-grey_2

شرکت فنلاندی HMD Global این روزها به شدت فعال شده و ما پی در پی شاهد محصولات جدید این شرکت هستیم. آنها در ماه های اخیر با بررسی و شناسایی نیازهای بازار، گوشی های هوشمند متعددی در رده های مختلف معرفی و عرضه کرده اند، ولی این موضوع سبب نشده که این شرکت از توجه به لوازم جانبی دستگاه ها غافل شود. اچ ام دی در دو هفته اخیر از دو گوشی جدید نوکیا ۷٫۱ و نوکیا ۳٫۱ پلاس رونمایی کرده است و حالا این شرکت از لوازم جانبی جدیدی برای این دستگاه ها پرده برداشته است.

چند ماه قبل اچ ام دی فلیپ کاور جدید خود را با نام Entertainment Flip Cover معرفی کرد که طراحی جالب و بسیار زیبایی داشت. Entertainment Flip Cover یک فلیپ کاور چند منظوره به شمار می آید که در کنار پوشاندن هر دو سمت پشت و جلوی دستگاه شما، همچنین این امکان را می دهد که بتوانید از آن به عنوان یک پایه (استند) در هنگام تماشای ویدیو یا عکس استفاده کنید. این فلیپ کاور یک قاب پلی کربناتی دارد که با پلی اورتان با کیفیت بالا (PU) پوشیده شده است. تا کنون این فلیپ کاور برای نوکیا ۲٫۱ و سپس نوکیا ۵٫۱ پلاس در دسترس بود، ولی اکنون فنلاندی ها این فلیپ کاور زیبا را برای نوکیا ۷٫۱ و ۳٫۱ پلاس نیز معرفی کرده اند.

بر خلاف نوکیا ۲٫۱ و ۵٫۱ پلاس، Entertainment Flip Cover در چهار رنگ مختلف آبی، خاکستری، کرم و سیاه برای نوکیا ۷٫۱ عرضه خواهد شد، ولی هنوز اطلاعاتی از رنگ های قابل ارائه برای نوکیا ۳٫۱ پلاس موجود نیست.

هنوز اطلاعاتی از قیمت و زمان عرضه فلیپ کاور Entertainment Flip Cover در دسترس نیست و باید منتظر حضور این محصولات در فروشگاه ها باشیم.

برای مشاهده Entertainment Flip Cover در وب سایت نوکیا، روی این لینک کلیک کنید.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *