نوکیا تمرکز خود روی دوربین OZO را کاهش داده و به حوزه سلامت توجه بیشتری خواهد داشت!

nokia_ozo_from_the_vege

این روزها دنیا به سرعت در حال تغییر است و اگر شخص یا شرکتی قصد دارد که در این دنیای بی رحم جایی برای خود داشته باشد باید هر چه سریع تر خود را با مشکلات و تغییرات انطباق داده و در مسیر تغییرات قرار بگیرد. این موضوع در دنیای تکنولوژی از اهمیت بیشتری برخوردار است و شرکت ها باید دقت بیشتری روی سرمایه گذاری ها و تحقیقات خود داشته باشند.

نوکیا به تازگی یک مقاله مطبوعاتی منتشر کرده که در آن اعلام می کند که ما در آینده شاهد توسعه نسخه های بیشتری از دوربین نوکیا OZO و سخت افزار مرتبط به آن نخواهیم بود. البته نوکیا (Nokia Technologies) به مشتریان فعلی متعهد خواهد بود و از آنها پشتیبانی می کند.

نوکیا تمرکز خود روی دوربین OZO را کاهش داده و به حوزه سلامت توجه بیشتری خواهد داشت! 1

در این راستا، بخش Nokia Technologies تمرکز خود را بیشتر به کسب و کار حوزه سلامت و بهداشت و سرعت بخشیدن به رشد آن در بازار معطوف خواهد ساخت. انتظار می رود که در آینده ما شاهد ابزارهای سلامتی بیشتری از نوکیا باشیم که بسیاری از مردم قادر به استفاده از آن باشند. شاید این تصمیم سبب سریع تر شدن در دسترس قرار گرفتن ساعت نوکیا Steel HR شود که با تاخیر زیادی همراه شده است.

این خبر برای دستگاه دوست داشتنی و جذاب OZO زیاد هم بد نیست، ولی برای ۳۱۰ نفری که در توسعه آن در ایالات متحده، فنلاند و انگلیس مشغول به کار بودند شاید خبر خوبی نباشد.

امیدواریم که یوها آلاکارهو همچنان در Nokia Technologies باقی بماند و از این پس تمرکز خود را روی توسعه دوربین موبایل های این شرکت قرار دهد.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • ساسان ۱۸/۰۷/۱۳۹۶ :: ۲۱:۵۷

    امیدمون به همین دوربین آینده نوکیا
    بود که اونم برباد رفت.کلا انگار تصمیم
    گرفته فقط میان رده بسازه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *