قرارداد بزرگ ۳٫۵ میلیارد دلاری نوکیا با T-Mobile در زمینه ۵G

Nokia-5G-First-1024×512

نوکیا از اصلی ترین رهبران صنعت ۵G دنبا محسوب می شود که تا کنون در این زمینه اقدامات بزرگی انجام داده و با اپراتورهای بزرگ زیادی قرارداد بسته است. امروز شرکت نوکیا موفق شد با اپراتور T-Mobile آمریکا یک قرارداد به ارزش ۳٫۵ میلیارد دلار برای ایجاد نسل پنجم شبکه های موبایل در ایالات متحده امضا کند که گفته می شود بزرگ ترین معامله ۵G جهان تا به امروز بوده است.

طبق گزارشی که توسط نوکیا منتشر شده، معامله میان فنلاندی ها و T-Mobile یک توافقنامه چند ساله است و به عنوان بخشی از این قرارداد، نوکیا در ساخت شبکه ۵G سراسری T-Mobile کمک خواهد کرد. بر اساس این قرارداد، نوکیا راهکارهای end-to-end خود در زمینه ۵G را برای بازار T-Mobile در ایالات متحده ارائه خواهد کرد.

نوکیا T-Mobile را با تکنولوژی end-to-end 5G کامل، نرم افزار و نمونه کارهای سرویس های خود تجهیز خواهد کرد و به کمپین Un-carrier در تلاش های آن برای آوردن شبکه ۵G به بازار برای مشتریان در اولین سال های بحرانی از چرخه ۵G کمک خواهد کرد.

نوکیا در صنعت ۵G شرط بندی بزرگی کرده و موفق شده برای خود به عنوان هدایت کننده اصلی در توسعه استانداردهای ۵G شهرت خوبی ایجاد کند که در سال های پیش رو می تواند دستاوردهای بزرگی برای فنلاندی ها به ارمغان بیاورد. این توافقنامه می تواند یک نشانه اولیه از به بار نشستن سرمایه گذاری های آنها روی آینده ۵G باشد.

منبع :
NOKIAPOWERUSER

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *