نوکیا اکنون سومین برند برتر گوشی های هوشمند در سریلانکا است

nokia-mobile-phones-2018-770×508

سریلانکا در روزهای اخیر میزبان اتفاقات خوبی بوده است، به طوری که پس از گذشته مدت کوتاهی از معرفی و عرضه گوشی نوکیا ۶٫۱ پلاس در هند، به تازگی این گوشی در سریلانکا نیز معرفی شده است. خبر خوب دیگر در مورد این بازار، جایگاه بسیار خوب نوکیا در آن است.

بر اساس اطلاعات اخیر، در حال حاضر نوکیا موفق شده جایگاه سومین برند برتر در بخش فروش گوشی های هوشمند را در اختیار خود بگیرد. این اطلاعات توسط HMD Global تایلند و مدیر کل بازار در حال ظهور آسیا، Sandeep Gupta به اشتراک گذاشته شده است.

نوکیا ۱۰٫۸ درصد از سهم بازار را تسخیر کرده و در حال حاضر، به راحتی جایگاه سوم را به دست آورده و در پشت سر هواوی و سامسونگ قرار گرفته است. مبارزه برای مقام سوم بین نوکیا و اوپو در حال انجام بود که نوکیا سرانجام توانست بر آن غلبه کند.

همچنین Gupta در  مراسم رونمایی از نوکیا ۶٫۱ پلاس افزود:

از ماه مارس، سهم بازار ما به ۱۳-۱۴ درصد ارتقا یافته است و در سریلانکا، ما در میان سه برند برتر گوشی های هوشمند قرار داریم. سریلانکا یک بازار بسیار مهم است و ما بابت موفقیت هایی که تا کنون به دست آورده ایم بسیار خوشحال هستیم.

اچ ام دی از زمان آغاز به کار خود، بیش از ۷۰ میلیون گوشی هوشمند را در سراسر جهان به فروش رسانده است. بر اساس گزارش اخیر موسسه تحقیقاتی CounterPoint Research، فروش گوشی های هوشمند نوکیا در ۲۰۱۸ سه ماهه دوم به ۴٫۵ میلیون واحد رسیده که در مقایسه با رقم ۴ میلیون واحد در سه ماهه اول ۲۰۱۸ رشد داسته است.

منبع :
NOKIAPOWERUSER

دیدگاه ها

  • علیرضا ۱۱/۰۶/۱۳۹۷ :: ۲۱:۱۹

    تو چه جاهای مهمی هم برند معروف میشه 🙂

  • Mohammad ۱۲/۰۶/۱۳۹۷ :: ۱۱:۰۲

    امیدوارم تا سه سال آینده جزو سه برند برتر تو کل جهان باشه..

  • اسی ۱۲/۰۶/۱۳۹۷ :: ۱۳:۱۳

    نوکیا سال آینده حداکثر رتبه سوم قرار میگیره وحداقل دوم با اجرایی شدن تکنولوژی پیورویو

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *