صفحه وب اختصاصی نوکیا برای MWC2019 شروع به کار کرد

mwc2019-landing-header_1

در حال حاضر ما می دانیم که نوکیا در کنگره جهانی موبایل امسال در بارسلونا شرکت خواهد کرد، اما حالا با احتمال بیشتری می توان گفت که این شرکت در صدد به نمایش گذاشتن دستاوردهای جدید خود است، چرا که آنها اکنون یک صفحه وب اختصاصی را برای MWC2019 ایجاد کرده اند.

رونمایی از صفحه وب اختصاصی نوکیا برای MWC2019

این صفحه اختصاصی در وب سایت نوکیا، باید به شما در پیدا کردن رویکرد سرتاسری نوکیا برای ۵G و تمام تکنولوژی های نوآورانه ای که جهان را شکل می دهد، کمک کند. ما نیز دوست داریم امسال تم اصلی مراسم نوکیا برای نشان دادن تمام چیزهایی باشد که فناوری ۵G برای بهبود دنیا و ارتباط بهتر به ارمغان می آورد.

در صفحه اختصاصی نوکیا برای MWC2019 تصاویر انیمیشنی زیبا و جذاب در مورد ۵G در نظر گرفته شده است، اما زمانی که شما با دقت به آن نگاه می کنید، یک شهر پر از عناصر دارای رنگ های سرزنده و جذاب را مشاهده می کنید که همگی بر روی رنگ آبی خاطره انگیز نوکیا قرار گرفته اند.

صفحه وب اختصاصی نوکیا برای MWC2019

نوکیا نمایش MWC را بر روی صفحه اصلی رسمی خود به سه موضوع اصلی شامل صنایع متصل، شهرهای متصل و مشتریان متصل تقسیم کرده است. هر یک از این صفحات شما را به اسناد PDF یا ویدیوهایی ارجاع می دهد که می تواند ذهن شما را به آنچه که نوکیا برای آینده ۵G ارائه می دهد نزدیکتر کند.

برخی از چیزها مانند دستگاه نوکیا وای فای و یا اتومبیل خودران Juto در این صفحه مشاهده نمی شوند، اما این بدان معنا نیست که این محصولات در MWC ارائه نخواهند شد. نوکیا در سالن ۳ فضای بسیار زیادی را در اختیار گرفته است، بنابراین انتظار می رود همانند همیشه، فنلاندی ها چیزهای جالب بسیاری را در معرض نمایش بگذارند.

در این رویداد مهم ما مشتاقانه منتظر هستیم تا آنچه را که نوکیا در آستانه انقلاب چهارم صنعتی به جهان ارائه می دهد، را مشاهده کنیم. در کنار نوکیا، HMD نیز در MWC2019 در غرفه ای جداگانه حضور خواهد یافت که انتظار می رود از گوشی های جدید این شرکت رونمایی کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *