کاهش قیمت نوکیا ۶٫۱ در هند؛ نوکیا ۶٫۱ پلاس در راه است؟!

nokia 6.1 plus_HK_en-mobile

چند ماه قبل، HMD Global درست پیش از معرفی گوشی جدید نوكيا X6 در چين، قيمت نوكيا ۶٫۱ را در این کشور كاهش داد. این یک تصمیم کاملا منطقی بود که به دلیل اینکه نوکیا ۶٫۱ نمی توانست با سخت افزار جدید نوکیا X6 رقابت کند، گرفته شده بود. حالا این شرکت دقیقا همین کار را در هند انجام داده و قیمت نوکیا ۶٫۱ را پایین آورده است. نکته جالب این است که نوکیا موبایل در تاریخ ۳۰ مرداد یک رویداد با نام #BringItOn برای معرفی گوشی جدید خود در هند برگزار خواهد کرد که احتمالا این کاهش قیمت، با این رویداد در ارتباط است.

هنوز مشخص نشده اچ ام دی گلوبال در هند از چه گوشی یا گوشی های جدیدی رونمایی خواهد کرد، ولی نوکیا موبایل هند به تازگی در حساب توییتر خود پیامی ارسال کرده که حاوی نکات جالبی است.

ما هیجان زده هستیم تا رویداد گوشی های هوشمند نوکیا برای یکی از مورد انتظارترین گوشی ها را به شما ارائه کنیم. برای #BringItOn با نوکیا موبایل همراه باشید.

کاهش قیمت نوکیا 6.1 در هند؛ نوکیا 6.1 پلاس در راه است؟! 1

— Nokia Mobile India (@NokiamobileIN) August 16, 2018

با توجه به اظهارات نوکیا موبایل در توییتر و درخواست های زیاد کاربران در هفته های گذشته، بسیاری از مردم امیدوارند که این رویداد به معرفی نوکیا ۶٫۱ پلاس یا همان نوکیا X6، یعنی اولین گوشی نوکیا که دارای ناچ (بریدگی صفحه نمایش) است اختصاص داشته باشد. چند مورد وجود دارد که احتمال معرفی این گوشی در هند را تقویت می کند، و اکنون کاهش قیمت ۶٫۱ می تواند یکی دیگر از این موارد باشد.

کاهش قیمت نوکیا 6.1 در هند؛ نوکیا 6.1 پلاس در راه است؟! 2

قیمت اصلی نوکیا ۶٫۱ در هند ۱۶٫۹۹۹ روپیه (برای مدل دارای ۳ گیگابایت رم) است، ولی در حال حاضر قیمت این گوشی به ۱۵٫۴۹۹ کاهش یافته است. با این قیمت، نوکیا ۶٫۱ واقعا وسوسه انگیز به نظر می رسد. این کاهش قیمت همچنین می تواند نشان دهد که قیمت گوشی جدید نوکیا ۶٫۱ پلاس در حدود قیمت اصلی نوکیا ۶٫۱ یا کمی بیشتر خواهد بود.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *